skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Hintertux - The Polish Winter Opening

2016.10.20
Hintertux - The Polish Winter Openning
Kliknij, aby powiększyć.
Hintertux - The Polish Winter Openning
Zima 2016/17 zapowiada się wyjątkowo mroźno i śnieżnie, chcemy to wykorzystać na 100%. Intensywne przygotowania trwają, przez co nasze rozpoczęcie sezonu odbędzie się tym razem w nieco innym wydaniu. Stawiamy na sport i to co w życiu prawdziwego narciarza najważniejsze, czyli narty! Przybywajcie:)
Rossignol, Dynastar, Salomon, Fischer, Head, Atomic, Voelkl, Elan i Nobile, to narty które będziecie mogli przetestować podczas polskiego otwarcia sezonu narciarskiego na lodowcu Hintertux. Śnieg, wykwalifikowana kadra i wyborna atmosfera gwarantowane!!!

Spotykamy się przy stacji kolejek Tuxer Fernerhaus (2.660 m n.p.m.), gdzie przy naszych niebieskich stoiskach połączymy w sobie wiedzę i moc informacji turystycznej i Centrum Testowego. Każdy, dla którego otwarcie sezonu oznacza mega jazdę na nartach będzie zadowolony, a nowinki techniczne wykorzystane w nartach na sezon 2016/17 tylko zaostrzą apetyt.

UWAGA: Każdy uczestnik imprezy pragnący skorzystać z testów musi na czas pobrania sprzętu oddać w zastaw aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem!!

Aby bezpłatnie korzystać z atrakcji imprezy należy wykupić pakiet pobytowy lub zamówić u nas karnet narciarski. Zamówienia można nadsyłać mailowo, na adres: biuro@zillertalinfo.eu (Cennik skipassów: tutaj). Ci, którzy zarezerwują noclegi i skipassy na własną rękę, a będą chcieli wziąć udział w naszej imprezie, będą mogli wykupić identyfikator i opaskę w cenie 15 euro za osobę, w namiocie Zillertalinfo na stacji Tuxer Fernerhaus (2.660 m n.p.m.).

Hintertux - The Polish Winter Openning
Hintertux - The Polish Winter Openning

Pakiety pobytowe / Zapytania ofertowe

Aby wziąć udział w imprezie musicie zadbać o nocleg. Zapoznaj się więc z przygotowanymi przez nas pakietami pobytowymi (oferty specjalne) i dokonaj wstępnej rezerwacji lub wypełnij zapytania ofertowe, a drogą e-mail otrzymasz niezwłocznie listę dostępnych kwater lub pakietów pobytowych.

W imieniu naszym, partnerów i firm towarzyszących, jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy!

Team ZILLERTALINFO

skionline.pl
Tagi: #narty #hintertux #testy nart #zillertal #austria #zima #wyjazdy na narty

powrót

Zobacz
Lodowiec Hintertux - narty w chmurach
Lodowiec Hintertux - narty w chmurach
Lodowiec Hintertux - narty w chmurach
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com