skionline.pl WorldSkitest 17/18 Allround kobiety Fischer
poprzednia nartanastępna narta
My Turn 68

Zwycięzca w kategorii Ladies All Round! My Serie Fischera to niezwykle uniwersalne narty, które potrafią sprostać wymaganiom osób prezentujących różny poziom jazdy. My Turn 68 polecamy szczególnie paniom uprawiającym narciarstwo rekreacyjnie, niemniej jednak posiadającym dość dobre umiejętności. Nie tylko zdolne, ale i piękne narty – 3. miejsce w konkursie Snow Style.

Parametry testowanej narty:
- długość: 160 cm
- promień: 13.0 m
- taliowanie: 118-68-100

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
39.1
Długi skręt 7.8
Krótki skręt 8.3
Trzymanie krawędzi 7.7
Stabilność 7.8
Łatwość prowadzenia 7.5

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Sportowa geometria i zacięcie zdecydowanie wyróżniają tą nartę. To MY TURN 68 od FICHERa. Wysoka stabilność i sportowy charakter nie pozbawiony komfortu. Znajdziemy tu połączenie SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION oraz AirTec.
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 145/150/155/160/165
Promień: 13m/ 160
Taliowanie: 118-68-100
Air Tec, Carbon Tech, Sintered Bases, Women BMP, On-Piste ROCKER,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Air Tec


WAGA LEKKA I TO BEZ KOMPROMISÓW
Z własną opatentowaną technologią opracowaną specjalnie do nart z sektora NORDIC, która diametralnie zmniejszenia wagę. Fischer zdecydował się przenieść ową technologię do segmentu nart zjazdowych. Air Tec powoduje redukcję masy rdzenia do 25% przy takiej samej wydajności narty: sprężystość i elastyka pozostaje taka sama.

Materiał lekki może nawet lżejszy.
Specjalne wykończenie, frezowanie powierzchni w pełnym wymiarze. To jeszcze bardziej zmniejsza wagę bez wprowadzania jakichkolwiek kompromisów w wydajności.

Carbon Tech


Odpornych na skręcanie włókna węglowe stosowane w konstrukcji nart. Sprawiają, że narty są sztywne poprzecznie, lecz elastyczne wzdłużnie.

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Women BMP


Technologie opracowane z myślą o kobiecie i jej potrzebach względem sprzętu narciarskiego zebrane w jedną grupę MY STYLE.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

zobacz całą kolekcję Fischer 17/18

Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Złoto:Atomic
Srebro:Elan
Brąz:Fischer
WorldSkitest 2017 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021