skionline.pl WorldSkitest 2019 Allround kobiety Fischer
poprzednia nartanastępna narta
My Turn 68

Waga lekka „Fischera“ zasłużyła na wysokie oceny dzięki dobremu trzymaniu krawędzi w krótkich, szybkich skrętach oraz atrakcyjnej cenie. Na nartach „My Turn 68“ długie dni na stoku będą prawdziwą przyjemnością bez zbędnego wysiłku. Godna polecenia, wszechstronna narta, która nieomal otarła się o ocenę „bardzo dobrą“.

Parametry testowanej narty:
- długość: 160 cm
- promień: 12.0 m
- taliowanie: 120-67-101

Ocena:
Bardzo dobre
Punkty:
34.9
Długi skręt 6.8
Krótki skręt 7.0
Trzymanie krawędzi 7.0
Stabilność 6.9
Łatwość prowadzenia 7.2

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Sportowa geometria i zacięcie zdecydowanie wyróżniają tę nartę. Wysoka stabilność i sportowy charakter niepozbawiony komfortu. Znajdziemy tu połączenie SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION oraz AirTec.

Technologie: AirTec, Sandwich Sidewall Construction, Carbon Tech, SLR 2 Women, Carbon Tech, On-Piste Rocker, Women BMP, Air Tec, Sintered Bases
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 145/150/155/160/165
promień: 13 m / 160 cm
Air Tec, Sandwich Sidewall Construction, Carbon Tech, Sintered Bases, Women BMP, On-Piste ROCKER, SLR 2 Women,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Air Tec


WAGA LEKKA I TO BEZ KOMPROMISÓW
Z własną opatentowaną technologią opracowaną specjalnie do nart z sektora NORDIC, która diametralnie zmniejszenia wagę. Fischer zdecydował się przenieść ową technologię do segmentu nart zjazdowych. Air Tec powoduje redukcję masy rdzenia do 25% przy takiej samej wydajności narty: sprężystość i elastyka pozostaje taka sama.

Materiał lekki może nawet lżejszy.
Specjalne wykończenie, frezowanie powierzchni w pełnym wymiarze. To jeszcze bardziej zmniejsza wagę bez wprowadzania jakichkolwiek kompromisów w wydajności.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

Carbon Tech


Odpornych na skręcanie włókna węglowe stosowane w konstrukcji nart. Sprawiają, że narty są sztywne poprzecznie, lecz elastyczne wzdłużnie.

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Women BMP


Technologie opracowane z myślą o kobiecie i jej potrzebach względem sprzętu narciarskiego zebrane w jedną grupę MY STYLE.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

zobacz całą kolekcję Fischer 19/20

Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Dzieci GS
Złoto:Blizzard
Srebro:Elan
Brąz:Rossignol
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020