skionline.pl WorldSkitest 17/18 All Mountain Fischer
poprzednia nartanastępna narta
Pro MTN 86 Ti

MTN 86 nie tylko brylowały w konkursie Snow Style, ale prawdziwy charakter pokazały również na stoku. Dzięki wykorzystanej w konstrukcji zaawansowanej technologii, to jedne z najlżejszych nart w swojej kategorii. Są bardzo stabilne i przewidywalne. Drugie miejsce w teście i pierwsze w konkursie Snow Style. Zdecydowanie godne polecenia!

Parametry testowanej narty:
- długość: 175 cm
- promień: 16.5 m
- taliowanie: 128-86-116
Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
37.2
Długi skręt 7.5
Krótki skręt 7.3
Trzymanie krawędzi 7.4
Stabilność 7.4
Łatwość prowadzenia 7.6

porównaj z innymi nartami

Niska waga, stabilność. To dzięki technologii AirTec Ti. Specjalnie wyprofilowane ściany boczne narty (RAZORSHAPE), wprowadzają model na zupełnie nowy poziom sportu. Ta narta będzie równie doskonała poza trasą jak i na niej.

DOSKONAŁOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH
Nawet kiedy warunki wydają się bardzo trudne, to nowy model grupy All Mountain pomoże Ci w okiełznaniu ich. All Mountain Rocker oraz Early Rise Tail czynią nartę niezwykle tolerancyjną na błędy, oraz wyjątkowo zwrotną nawet przy nierównym terenie.

NAJLŻEJSZE NARTY W SWOJEJ KLASIE
Przemyślane frezowanie drewnianego rdzenia Air Tec redukuje wagę do minimum. Wstawki z włókna węglowego (12K) na dziobach i piętkach nart zauważalnie zwiększają odporność na skręcanie, pomimo dużo cieńszej konstrukcji, która dodatkowo obniża wagę nart. W rezultacie para waży 3,5 kg (długość 175 cm).

NIEZWYKLE DYNAMICZNA
Titanal na całej długości narty (widoczny w odcinku wiązań) zapewnia wyjątkową sprężystość oraz bezpośrednie przeniesienie sił. Promień skrętu oraz profil narty Razorshape są zaprojektowane specjalnie, by uwydatnić carvingową charakterystykę.
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 161/168/175/182
Promień: 16.5m/ 175
Taliowanie: 128-86-116
Air Carbon Ti, Sintered Bases, Air Tec Ti, All Mountain ROCKER, Carbon Nose, Razorshape, Free Milled Titanium
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

All Mountain ROCKER


Zaledwie 2 do 3mm ROCKER może zrobić wielką różnicę: przednia część narty zapewnia zrównoważoną, stałą inicjację skrętu oraz doskonałą zwrotność nart na przygotowanych stokach jak i w puchu!

Razorshape


Pochyłe ścianki boczne nadają narcie charakterystyczny wygląd ale przede wszystkim obniżają jej wagę! Jednocześnie wraz z za wyglądem idzie sportowy charakter narty, która poprzez mniejszą powierzchnię styku z podłożem może być szybsza.

zobacz całą kolekcję Fischer 17/18

poprzednia nartanastępna narta
Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Złoto:Fischer
Srebro:Salomon
Brąz:Voelkl
WorldSkitest 2017 - testy nart