skionline.pl WorldSkitest 17/18 Freeride do 120 Fischer
poprzednia nartanastępna narta
Ranger 108 TI

Zwycięzca testu i brązowy medalista w konkursie Snow Style! Fischer Ranger 108 TI okazał się w teście prawdziwą gwiazdą. Patrząc na oceny jakie Fischer zebrał, nie ma co rozpisywać się nad jego umiejętnościami. Polecamy zakup!

Parametry testowanej narty:
- długość: 188 cm
- promień: 24.0 m
- taliowanie: 140-108-130

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
39.2
Płynność w długim skręcie 8.2
Płynność w krótkim skręcie 7.6
Trzymanie krawędzi / jazda na powierzchni śniegu 7.8
Nakład siły wymagany w prowadzenie nart 8.0
Ogólne wrażenie z jazdy 7.6

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Nieograniczone przygody są na wyciągnięcie ręki! Narty Ranger 108 Ti pozwolą Ci zaoszczędzić tyle energii podczas wspinaczek, abyś bez problemu mógł raczyć się adrenaliną podczas ekstremalnych zjazdów. Niska waga i wyjątkowa stabilność jazdy to równoznacznik doświadczeń wykraczających poza normy!

NIEUGIĘTE W TERENIE ZA ZASŁUGĄ TITANALU!
Titanal nadaje nartom Ranger 108 Ti najwyższy stopień stabilności jazdy i możliwość poruszania się w najgłębszym śniegu. Titanalowe wzmocnienia nie tylko nadają ekstremalnej pewność poruszania, ale także zapewniają najwyższą wydajność. Właśnie dzięki tym cechom te narty, to idealna broń na puch!

BEZ WYSIŁKU POD GÓRĘ!
Narty Ranger 108 Ti w swojej kategorii są ekstremalnie lekkie. Dzięki najwyższej jakości konstrukcji Airtec Ti i wielu innym "odchudzającym" nartę technologiom zaoszczędzono tak dużo gramów, aby narty mogły zaprowadzić Cię bez najmniejszego wysiłku jeszcze wyżej!

108 MM I PO PROSTU PŁYNIESZ!
Szerokość 108 mm zapewnia szeroki, szybki skręt w puchu, co czyni te narty idealnymi na każde warunki z dala od tras. Stabilność i płynność prowadzenia to korzyści, które odczuwa narciarz. Taliowanie 140-108-130 pozwala wyciąć skręt o promieniu 19 m (dla długości 182 cm).

BEZ FREESKI ROCKERA SIĘ NIE OBEJDZIE!
Freeski Rocker to nieodłączny element nart Ranger 108 TI. Krótszy odcinek kontaktu narty ze śniegiem zaprojektowany został specjalnie na ekstremalne warunki, jakie napotkasz uprawiając freeride. Oznacza to po prostu łatwiejszą inicjację skrętu, a przez to oszczędność sił w każdej sytuacji.
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 174/182/188
Promień: 19m/ 182
Taliowanie: 140-108-130
Air Carbon, Sintered Bases, Beech Poplar Wood Core, Air Tec Ti, Freeski ROCKER, Aeroshape, Carbon Nose, Air Core Carbon,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Air Carbon


Wysoko modułowane włókno węglowe. Technologia produkcji opracowana została przez firmę Fischer Advanced Composite Components zajmującą się produkcją i projektowaniem nowych materiałów i części na potrzeby lotnictwa.

Materiał ten stosowany jest wyłącznie w sprzęcie marki Fischer, co czyni je wyjątkowymi. AirCarbon cechuje się bardzo dobrym współczynnikiem tłumienia drgań, dużą elastycznością, wytrzymałością kinetyczną oraz ekstremalnie niską masą. W nartach stosowany jako zewnętrzny płaszcz wzmacniający nośny przenoszący siły narciarza bezpośrednio do krawędzi.

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Freeski ROCKER


2 do 5 mm, doskonała kontrola i stale zrównoważona inicjacja dla oszczędzania energii narciarza.

Aeroshape


Optentowana technologia Aeroshape sprawia, że narta jest lżejsza i dzięki specjalnej konstrukcji rdzenia i powłoki także bardziej stabilna. Oto w jaki sposób narta Fischer Aeroshape oferuje lepszą wydajność w podejściach razem z poprawieniem osiągów w zjazdach.

zobacz całą kolekcję Fischer 17/18

Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Srebro:Armada
Brąz:Fischer
WorldSkitest 2017 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020