skionline.pl WorldSkitest 2017 Freeride do 100 Fischer
poprzednia nartanastępna narta
Ranger 98 TI

Fischer Ranger 98 TI w dwóch kategoriach uzyskała bardzo dobre oceny. Pomimo, że to dość lekki model, na stoku zaprezentował się całkiem nieźle. Ogólnie, narty scharakteryzowane zostały jako bardzo przyjazne i łatwe w prowadzeniu, również poza stokiem, gdzie poruszały się płynnie i stabilnie. Nie obawiajcie się zakupu.

Parametry testowanej narty:
- długość: 188 cm
- promień: 19.0 m
- taliowanie: 132-98-122

Ocena:
Bardzo dobra
Punkty na trasach:
35.0
Punkty poza trasami:
36.2
Na trasach Poza trasami
Płynność w długim skręcie 7.6
7.8
Płynność w krótkim skręcie 6.0
7.3
Trzymanie krawędzi / jazda na powierzchni śniegu 7.3
7.0
Nakład siły wymagany w prowadzenie nart 7.3
6.8
Ogólne wrażenie z jazdy 6.8
7.3

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Nieograniczone przygody są na wyciągnięcie ręki! Narty Ranger 108 Ti pozwolą Ci zaoszczędzić tyle energii podczas wspinaczek, abyś bez problemu mógł raczyć się adrenaliną podczas ekstremalnych zjazdów. Niska waga i wyjątkowa stabilność jazdy to równoznacznik doświadczeń wykraczających poza normy!

NIEUGIĘTE W TERENIE ZA ZASŁUGĄ TITANALU!
Dzięki konstrukcji Sandwich Sidewall narty Ranger 98 TI sytuują się w segmencie nart freeride`owych pośród modeli o najwyższej wydajności. Drewniany rdzeń w połączeniu ze wzmocnionymi ścianami bocznymi, tworzące konstrukcję warstwową, zapewniają najwyższej jakości stabilność oraz pewne trzymanie!

IDEALNE WYMIARY
Szerokość 98 mm zapewnia z jednej strony długi, pewny skręt w puchu, z drugiej zaś pozwala na szybkie, zwinne skręty, które są niezbędne na przykład w zalesionym terenie. Taliowanie 132-98-122 pozwala wyciąć skręt o promieniu 18 m (dla długości 180 cm).

BEZ FREESKI ROCKERA SIĘ NIE OBEJDZIE!
Freeski Rocker to nieodłączny element nart Ranger 108 TI. Krótszy odcinek kontaktu narty ze śniegiem zaprojektowany został specjalnie na ekstremalne warunki, jakie napotkasz uprawiając freeride. Oznacza to po prostu łatwiejszą inicjację skrętu, a przez to oszczędność sił w każdej sytuacji.
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 172/180/188
promień: 18m/ 180
taliowanie: 132-98-122
Air Carbon, Sintered Bases, Beech Poplar Wood Core, Air Tec Ti, Freeski ROCKER, Aeroshape, Carbon Nose, Air Core Carbon,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Air Carbon


Wysoko modułowane włókno węglowe. Technologia produkcji opracowana została przez firmę Fischer Advanced Composite Components zajmującą się produkcją i projektowaniem nowych materiałów i części na potrzeby lotnictwa.

Materiał ten stosowany jest wyłącznie w sprzęcie marki Fischer, co czyni je wyjątkowymi. AirCarbon cechuje się bardzo dobrym współczynnikiem tłumienia drgań, dużą elastycznością, wytrzymałością kinetyczną oraz ekstremalnie niską masą. W nartach stosowany jako zewnętrzny płaszcz wzmacniający nośny przenoszący siły narciarza bezpośrednio do krawędzi.

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Freeski ROCKER


2 do 5 mm, doskonała kontrola i stale zrównoważona inicjacja dla oszczędzania energii narciarza.

Aeroshape


Optentowana technologia Aeroshape sprawia, że narta jest lżejsza i dzięki specjalnej konstrukcji rdzenia i powłoki także bardziej stabilna. Oto w jaki sposób narta Fischer Aeroshape oferuje lepszą wydajność w podejściach razem z poprawieniem osiągów w zjazdach.

zobacz całą kolekcję Fischer 17/18

Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Złoto:Nordica
Srebro:Armada
Brąz:Line
WorldSkitest 2017 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019