skionline.pl WorldSkitest 2017 High Performance mężczyźni Fischer
poprzednia nartanastępna narta
RC4 The Curv DTX

Jak zapewnia producent, to narty, które dostarczą spory zastrzyk adrenaliny. Do podobnego wniosku doszli również jurorzy, którzy Fischerom przyznali całkiem sporo punktów. Docenione głównie za wszechstronność i umiejętność radzenia sobie w zróżnicowanych warunkach. Wizualnie, niezwykle atrakcyjne – srebrny medal w konkursie Snow Style.

Parametry testowanej narty:
- długość: 178 cm
- promień: 17.0 m
- taliowanie: 122-72-106

Ocena:
Bardzo dobra
Punkty:
39.7
Długi skręt 8.1
Krótki skręt 7.8
Trzymanie krawędzi 7.9
Stabilność 7.9
Łatwość prowadzenia 8.0

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Ekstremalnie dynamiczne zachowanie tych nart w skręcie osiągnięto dzięki zastosowaniu technologii DiagotexTM, potrójnemu promieniowi skrętu oraz żółtemu, odblaskowemu ślizgowi WC Base. Wzocnione titanalem o grubości 0.8 mm stworzone są, aby wyciskać z nich maksimum!

DOSKONAŁ KONTROLA DZIĘKI TRIPLE RADIUS
Dzięki charakterowi narty jaki nadaje jej technologia Triple Radius możliwa jest większa kontrola i lepsze przenoszenie sił w każdym skręcie - zaczynając od prawidłowej inicjacji skrętu, poprzez fazę precyzyjnego ślizgu na krawędzi, aż do ostatecznego przyspieszenia w końcowym etapie skrętu.

BRAK SZTYWNOŚCI POPRZECZNEJ TO WRÓG KONTROLI
DIAGOTEX Tm jest innowacyjną karbonową warstwą zapewniającą najwyższą sztywność poprzeczną. DIAGOTEX TM pomaga przeciwdziałać siłom odśrodkowym podczas bardzo szybkich skrętów, abyś mógł perfekcyjnie je pokonać. Po prostu maksimum mocy i stabilności w skrętach!
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 157/164/171/178
promień: 16m/ 171
taliowanie: 121-72-106
World Cup Tuning, Air Carbon Ti, Sintered Bases, Beech Poplar Wood Core, On-Piste ROCKER, Racetrack, Concave Sidewall, Triple Radius, Character Size, Free Milled Titanium, Diagotex,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

Racetrack


Oparte na zasadzie Flowflex (specjalne połączenie wiązania z nartą, na odcinku pod butem pozwalające na swobodne wygięcie narty, dzięki czemu nie traci ona kontaktu ze śniegiem i zachowuje idealny tor jazdy) ale o 30% lżejsze. Rozwiązanie zintegrowane już na etapie projektowania poprzez wykorzystanie technologii inmould (technologii wtrysku).

zobacz całą kolekcję Fischer 17/18

Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Złoto:Atomic
Srebro:Fischer
Brąz:Voelkl
WorldSkitest 2017 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020