skionline.pl WorldSkitest 19/20 Race SL mężczyźni Fischer
poprzednia nartanastępna narta
RC4 Worldcup SC Booster

Dzięki znakomitym osiągnięciom we wszystkich ocenianych obszarach, „RC4 WC SC Curv“ znalazły się na podium. To trzecia narta slalomowa, która uzyskała notę „doskonałą“. Nasi testerzy byli zachwyceni i hojnie stawiali najwyższe oceny, przede wszystkim za trzymanie krawędzi. A że relacja ceny do jakości jest bardzo atrakcyjna, to „Fishery“ również rekomendujemy!

Parametry testowanej narty:
- długość: 165 cm
- promień: 12.0 m
- taliowanie: 122-68-103

Ocena:
doskonała
Punkty:
41.8
Długi skręt 8.3
Krótki skręt 8.3
Trzymanie krawędzi 8.7
Stabilność 8.5
Łatwość prowadzenia 8.0

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Profesjonalne narty o agresywnej linii: doskonała geometria przekłada się na nadzwyczajne przenoszenie sił w krótkich i średnich skrętach. Drewniany rdzeń, podwójna titanalowa warstwa i wykończenie ślizgu World Cup Base Finish to ich niewątpliwe zalety.

Musisz to mieć: żółty rządzi!
RC4 World Cup SC w wersji z żółtym ślizgiem to nic innego jak wykończenie ślizgu World Cup Base Finish, czyli technologia przeniesiona z Pucharu Świata. Dodatkowych atutem jest oczywiście wygląd na śniegu. Jakże charakterystyczny żółty kolor Fischera pod Twoja stopą - każdy na stoku zwróci na Ciebie uwagę!

Sekret tkwi w geometrii
Sukces tkwi w geometrii. Wszystko opiera się na udanej koncepcji - taliowanie 122-68-103 jest idealne do slalomu i pozwala na wycięcie skrętu o promieniu 13m. Agresywny szybki skręt to jest to!

Płyta Racetrack to perfekcja
Płyta Racetrack zapewnia doskonałe dynamiczne wyjście ze skretu nie usztywnia narty pod butem. Oznacza to, że energia jest absorbowana bezpośrednio przez nartę, bez żadnych strat.

Technologie: Sandwich Sidewall Construction, Hole Ski Technology, Sintered Bases, World Cup Tuning, Curv Booster, Concave Sidewall, Air Carbon Ti 0.8
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 150/155/160/165/170
Promień: 13 m / 165 cm
Taliowanie: 122-68-103
World Cup Tuning, Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Hole Ski Technology, Sintered Bases, Concave Sidewall, Curv Booster,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Hole Ski Technology


Zmniejszony moment bezwładności dzięki niższej wadze dziobu narty - dla poprawy zachowania narty podczas drgań, jeszcze płynniejszej jazdy oraz lepszej kontroli podczas skrętów

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

zobacz całą kolekcję Fischer 19/20

Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Dzieci GS
Złoto:Rossignol
Srebro:Stöckli
Brąz:Atomic