skionline.pl WorldSkitest 21/22 Allround mężczyźni Fischer
poprzednia nartanastępna narta
The CURV DTIParametry testowanej narty:
- długość: 171 cm
- promień: 15.0 m
- taliowanie: 120-70-103

Ocena:
bardzo dobre
Punkty:
37.9
Długi skręt 7.7
Krótki skręt 8.2
Trzymanie krawędzi 7.6
Stabilność 6.7
Łatwość prowadzenia 7.7

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Równowaga płynności, szybkości, precyzji oraz stabilności którą daje nowy model RC4 The Curv DTi wywoła uśmiech na twarzach poważnych narciarzy szukających pełnej zabawy w górach.Technologia Triple Radius umożliwia dynamiczne, ostre skręty o dowolnym promieniu. Specjalnie rozmieszczone włókno węglowe w obszarze wiązania zapewnia niesamowitą pewność i stabilność.Lekki rdzeń z drewna topoli i Titanal sprawiają, że narta jest bardzo zwrotna i łatwa co znacząco zwiększa jej wszechstronny charakter.
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 150, 157, 164, 171, 178
Promień: 16 m
Taliowanie: 103-70-120
World Cup Tuning, Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Sintered Bases, On-Piste ROCKER, Allride, Diagofiber, Shaped Ti 0.5, Radical Triple Radius,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

więcej

zobacz całą kolekcję Fischer 21/22

Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Nordica
Srebro:Rossignol
Brąz:Elan