skionline.pl WorldSkitest 22/23 Allround mężczyźni Fischer
poprzednia nartanastępna narta
The CURV DTI

Dzięki „The Curv” „Fischer” obiecuje narty najwyższej klasy, które sprawią, że jazda na nartach będzie przyjemna przez wiele godzin. Nasi testerzy to potwierdzają. Bardzo energooszczędny, łatwy w skręcaniu i płynny, ten wszechstronny pojazd dociera na podium. Gratulujemy bardzo dobrego drugiego miejsca! Nasza wskazówka: Kup!

Parametry testowanej narty:
- długość: 171 cm
- promień: 15.0 m
- taliowanie: 120-70-103
Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
38.9
Długi skręt 7.7
Krótki skręt 7.8
Trzymanie krawędzi 7.8
Stabilność 7.6
Łatwość prowadzenia 8.0

porównaj z innymi nartami

The Curv DTI narty które zapewnią ci całodzienną zabawę na śniegu z uśmiechem na twarzy.

Idealny model nart dla osób wchodzących do świata nart sportowych CURV.
Radical Triple Radius czyli specjalne taliowanie nart umożliwia łatwe dynamiczne skręty o dowolnym promieniu. Specjalnie rozmieszczone włókno węglowe w obszarze wiązań zapewnia stabilność oraz poczucie pełnej kontroli narty przy dużej prędkości nawet na oblodzonej części stoku.Lekki rdzeń z drewna topoli i Titanal sprawiają iż narta jest bardziej zwrotna i łatwa w prowadzeniu co znacząco zwiększa jej wszechstronny charakter.
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 150/157/164/171/178
Promień: 13m / 164 cm
Taliowanie: 120-70-102
World Cup Tuning, Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Sintered Bases, On-Piste ROCKER, Allride, Diagocarbon, Radical Triple Radius
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

więcej

zobacz całą kolekcję Fischer 22/23

poprzednia nartanastępna narta
Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Atomic
Srebro:Fischer