skionline.pl WorldSkitest 22/23 Allround kobiety Fischer
poprzednia nartanastępna narta
The CURV DTI WS

„The Curv” z powodzeniem obronił swoje drugie miejsce w zeszłym roku. „Fischer” robił wrażenie na całym świecie i był silny we wszystkich dziedzinach. Narty, które są rewelacyjnie łatwe podczas jazdy dla przyjemności oraz gładkie i stabilne na stoku podczas pokonywania szybszych zakrętów. Gratulujemy tego osiągnięcia! Nasza wskazówka: Kup!

Parametry testowanej narty:
- długość: 157 cm
- promień: 12.4 m
- taliowanie: 120-68-101
Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
39.3
Długi skręt 7.5
Krótki skręt 7.9
Trzymanie krawędzi 7.8
Stabilność 7.8
Łatwość prowadzenia 8.3

porównaj z innymi nartami

The Curv DTI narty które zapewnią ci całodzienną zabawę na śniegu z uśmiechem na twarzy.

Idealny model nart dla osób wchodzących do świata nart sportowych CURV.
Radical Triple Radius czyli specjalne taliowanie nart umożliwia łatwe dynamiczne skręty o dowolnym promieniu. Specjalnie rozmieszczone włókno węglowe w obszarze wiązań zapewnia stabilność oraz poczucie pełnej kontroli narty przy dużej prędkości nawet na oblodzonej części stoku.Lekki rdzeń z drewna topoli i Titanal sprawiają iż narta jest bardziej zwrotna i łatwa w prowadzeniu co znacząco zwiększa jej wszechstronny charakter.
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 150/157/164/171/178
Promień: 13m / 164 cm
Taliowanie: 120-70-102
World Cup Tuning, Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Sintered Bases, On-Piste ROCKER, Allride, Diagocarbon, Radical Triple Radius
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

więcej

zobacz całą kolekcję Fischer 22/23

poprzednia nartanastępna narta
Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Atomic
Srebro:Salomon
Brąz:Elan