skionline.pl WorldSkitest 21/22 High Performance kobiety Fischer
poprzednia nartanastępna narta
The Curv DTX WS

Parametry testowanej narty:
- długość: 164 cm
- promień: 14.5 m
- taliowanie: 116-70-99
Ocena:
doskonała
Punkty:
40.3
Długi skręt 7.7
Krótki skręt 8.8
Trzymanie krawędzi 8.2
Stabilność 7.8
Łatwość prowadzenia 7.8

porównaj z innymi nartami

Model sportowy RC4 The Curv DTX wyróżnia się przede wszystkim osiągami w miękkich warunkach co sprawia że narty są idealne na całodzienną przygodę na stoku.Technologia Triple Radius umożliwia dynamiczne, ostre skręty o dowolnym promieniu.Wzmocnienie siatką carbonową wokół lekkiego drewnianego rdzenia utrzymuje niską wagę oraz wysoką sztywność poprzeczną aby zapewnić stabilność i uczucie pewności na narcie.
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 157, 164, 171, 178
Promień: 16.5 m
Taliowanie: 101-70-118
World Cup Tuning, Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Sintered Bases, On-Piste ROCKER, Diagocarbon, Shaped Ti 0.5, Fiberglass Bridge, Radical Triple Radius, M-Track
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

więcej

zobacz całą kolekcję Fischer 21/22

poprzednia nartanastępna narta
Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Elan
Srebro:Fischer
Brąz:Dynastar