skionline.pl WorldSkitest 17/18 Race SL mężczyźni Fischer
poprzednia nartanastępna narta
WC SC

Fischer WC SC wywalczył dwa drugie miejsca – w teście i w konkursie Snow Style. Na stoku zaprezentował się naprawdę doskonale, a walkę ze Stoeckli przegrał zaledwie o kilka punktów. Zdolne i bardzo ładne narty. Polecamy zakup!

Parametry testowanej narty:
- długość: 165 cm
- promień: 13.0 m
- taliowanie: 122-68-103
Ocena:
doskonała
Punkty:
41.0
Długi skręt 7.8
Krótki skręt 8.5
Trzymanie krawędzi 8.3
Stabilność 8.1
Łatwość prowadzenia 8.1

porównaj z innymi nartami

Profesjonalne narty o agresywnej linii: doskonała geometria przekłada się na nadzwyczajne przenoszenie sił w krótkich i średnich skrętach. Drewniany rdzeń, podwójna titanalowa warstwa i wykończenie ślizgu World Cup Base Finish to ich niewątpliwe zalety.

GEOMETRIA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES
Sukces tkwi w geometrii. Wszystko opiera się na udanej koncepcji - taliowanie 122-68-103 jest idealne do slalomu i pozwala na wycięcie skrętu o promieniu 13m. Agresywny szybki skręt to pewnik!

PŁYTA RACETRACK NADAJE OPTYMALNĄ SZTYWNOŚĆ
Płyta Racetrack zapewnia doskonałą sztywność narcie. Kontakt ze śniegiem - który jest decydujący w narciarstwie - jest optymalny, co przekłada się na bezpośrednie przeniesienie sił. Oznacza to, że energia, która jest używana, jest absorbowana bezpośrednio przez nartę, bez żadnych strat.

NARTA PRZYCIĄGAJĄCA SPOJRZENIA
Ze swoim prostym, ale szykownym wyglądem ta narta jest nie tylko najszybsza na stoku, ale także jest najbardziej pożądana! Nic nie przebije jej designu!
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 150/155/160/165/170
Promień: 13m/ 165
Taliowanie: 122-68-103
World Cup Tuning, Air Carbon Ti, Hole Ski Technology, Sintered Bases, Beech Poplar Wood Core, Racetrack, Concave Sidewall
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Hole Ski Technology


Zmniejszony moment bezwładności dzięki niższej wadze dziobu narty - dla poprawy zachowania narty podczas drgań, jeszcze płynniejszej jazdy oraz lepszej kontroli podczas skrętów

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Racetrack


Oparte na zasadzie Flowflex (specjalne połączenie wiązania z nartą, na odcinku pod butem pozwalające na swobodne wygięcie narty, dzięki czemu nie traci ona kontaktu ze śniegiem i zachowuje idealny tor jazdy) ale o 30% lżejsze. Rozwiązanie zintegrowane już na etapie projektowania poprzez wykorzystanie technologii inmould (technologii wtrysku).

zobacz całą kolekcję Fischer 17/18

poprzednia nartanastępna narta
Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Złoto:Atomic
Srebro:Fischer
Brąz:Salomon
WorldSkitest 2017 - testy nart