Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Olimpiada 17/18
2018.02.15 PyeongChang, 10 km techniką dowolną, kobiety
Poz.
Zawodnik
Kraj
Czas
Punkty FIS
1.
Ragnhild Haga
Norwegia
25:00.5
0.00
2.
Charlotte Kalla
Szwecja
25:20.8
10.82
3.
Marit Bjoergen
Norwegia
25:32.4
17.01
3.
Krista Parmakoski
Finlandia
25:32.4
17.01
5.
Jessica Diggins
USA
25:35.7
18.77
6.
Nathalie Von Siebenthal
Szwajcaria
25:50.3
26.55
7.
Ingvild Flugstad Oestberg
Norwegia
26:06.0
34.92
8.
Anastasia Sedova
Rosja
26:07.8
35.88
9.
Teresa Stadlober
Austria
26:16.1
40.31
10.
Anna Nechaevskaya
Rosja
26:24.8
44.95
11.
Heidi Weng
Norwegia
26:25.1
45.10
12.
Alenka Cebasek
Słowenia
26:30.1
47.77
13.
Ebba Andersson
Szwecja
26:32.9
49.26
14.
Coraline Thomas Hugue
Francja
26:37.9
51.93
15.
Sadie Bjornsen
USA
26:42.6
54.44
16.
Kikkan Randall
USA
26:50.4
58.59
17.
Alisa Zhambalova
Rosja
26:57.8
62.54
18.
Masako Ishida
Japonia
27:03.5
65.58
19.
Victoria Carl
Niemcy
27:04.6
66.16
20.
Riitta-Liisa Roponen
Finlandia
27:04.8
66.27
21.
Hanna Falk
Szwecja
27:08.5
68.24
22.
Aurore Jean
Francja
27:12.6
70.43
23.
Laura Mononen
Finlandia
27:15.6
72.03
24.
Sylwia Jaśkowiec
Polska
27:21.5
75.17
25.
Stefanie Boehler
Niemcy
27:21.8
75.33
26.
Sandra Ringwald
Niemcy
27:24.7
76.88
27.
Anamarija Lampic
Słowenia
27:26.4
77.79
28.
Petra Novakova
Czechy
27:33.8
81.73
29.
Elisa Brocard
Włochy
27:34.8
82.27
30.
Elizabeth Stephen
USA
27:35.9
82.85
31.
Ilaria Debertolis
Włochy
27:41.2
85.68
32.
Emily Nishikawa
Kanada
27:41.5
85.84
33.
Barbara Jezersek
Australia
27:42.5
86.37
34.
Ida Ingemarsdotter
Szwecja
27:42.6
86.42
35.
Anouk Faivre Picon
Francja
27:42.8
86.53
36.
Xin Li
Chiny
27:44.5
87.44
37.
Dahria Beatty
Kanada
27:48.9
89.78
38.
Sara Pellegrini
Włochy
28:01.5
96.50
39.
Lucia Scardoni
Włochy
28:04.1
97.89
40.
Yulia Tikhonova
Białoruś
28:07.0
99.43
41.
Jessica Yeaton
Australia
28:09.6
100.82
42.
Ewelina Marcisz
Polska
28:10.0
101.03
43.
Cendrine Browne
Kanada
28:12.4
102.31
44.
Patricija Eiduka
Łotwa
28:13.6
102.95
45.
Katerina Berouskova
Czechy
28:14.4
103.38
46.
Maryna Antsybor
Ukraina
28:18.7
105.67
47.
Valeriya Tyuleneva
Kazachstan
28:20.7
106.74
48.
Polina Seronosova
Białoruś
28:22.8
107.86
49.
Lydia Hiernickel
Szwajcaria
28:33.4
113.51
50.
Tatjana Mannima
Estonia
28:37.0
115.43
51.
Chae-Won Lee
Korea Południowa
28:37.5
115.69
52.
Tetyana Antypenko
Ukraina
28:38.2
116.07
53.
Timea Sara
Rumunia
28:40.9
117.51
54.
Manca Slabanja
Słowenia
28:47.3
120.92
55.
Chunxue Chi
Chiny
28:49.7
122.20
56.
Anna Shevchenko
Kazachstan
28:56.9
126.04
57.
Delphine Claudel
Francja
28:58.9
127.10
58.
Alena Prochazkova
Słowacja
28:59.5
127.42
59.
Barbora Havlickova
Czechy
29:00.7
128.06
60.
Petra Hyncicova
Czechy
29:09.9
132.97
61.
Anna Roswitha Seebacher
Austria
29:11.2
133.66
62.
Anne-Marie Comeau
Kanada
29:11.3
133.72
63.
Yelena Kolomina
Kazachstan
29:13.0
134.62
64.
Martyna Galewicz
Polska
29:23.3
140.11
65.
Tanja Karisik
Bośnia i Hercegowina
29:24.3
140.65
66.
Antoniya Grigorova
Bułgaria
29:32.8
145.18
67.
Lisa Unterweger
Austria
29:35.2
146.46
68.
Aimee Watson
Australia
29:41.4
149.76
69.
Nika Razinger
Słowenia
29:45.5
151.95
70.
Valiantsina Kaminskaya
Białoruś
30:01.6
160.53
71.
Vedrana Malec
Chorwacja
30:20.3
170.50
72.
Katya Galstyan
Armenia
30:25.1
173.06
73.
Marija Kaznacenko
Litwa
30:44.2
183.25
74.
Jaqueline Mourao
Brazylia
30:50.3
186.50
75.
Annika Taylor
Wielka Brytania
30:52.9
187.88
76.
Maria Danou
Grecja
31:04.1
193.86
77.
Emoke Szocs
Węgry
31:04.6
194.12
78.
Elsa-Gudrun Jonsdottir
Islandia
31:12.8
198.49
79.
Hye-Ri Ju
Korea Południowa
31:27.1
206.12
80.
Inga Pashkovska
Łotwa
31:34.9
210.28
81.
Casey Wright
Australia
31:56.3
221.69
82.
Karen Chanloung
Tajlandia
32:30.2
239.76
83.
Mathilde-Amivi Petitjean
Togo
32:35.2
242.43
84.
Otgontsetseg Chinbat
Mongolia
32:52.1
251.44
85.
Viktorija Todorovska
Macedonia
32:57.6
254.37
86.
Aysenur Duman
Turcja
33:06.4
259.06
87.
Maria Cecilia Dominguez
Argentyna
34:16.1
296.22
88.
Marija Bulatovic
Czarnogóra
35:24.0
332.42
89.
Yong Gum Ri
Korea Północna
36:40.4
373.16
90.
Claudia Salcedo
Chile
37:19.2
393.84
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Letnie Grand Prix
Olimpiada
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
maj 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.