Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Olimpiada 17/18
2018.02.18 PyeongChang, gigant, mężczyźni
Poz.
Zawodnik
Kraj
Przejazd 1.
Przejazd 2.
Czas
Punkty FIS
1.
Marcel Hirscher
Austria
1:08.27
1:09.77
2:18.04
0.00
2.
Henrik Kristoffersen
Norwegia
1:09.58
1:09.73
2:19.31
9.02
3.
Alexis Pinturault
Francja
1:08.90
1:10.45
2:19.35
9.30
4.
Zan Kranjec
Słowenia
1:09.52
1:10.25
2:19.77
12.28
5.
Thomas Fanara
Francja
1:09.22
1:10.61
2:19.83
12.71
6.
Victor Muffat-Jeandet
Francja
1:09.44
1:10.41
2:19.85
12.85
7.
Mathieu Faivre
Francja
1:09.06
1:10.93
2:19.99
13.84
8.
Leif Kristian Haugen
Norwegia
1:08.93
1:11.30
2:20.23
15.55
9.
Loic Meillard
Szwajcaria
1:09.77
1:10.68
2:20.45
17.11
10.
Matts Olsson
Szwecja
1:09.31
1:11.39
2:20.70
18.88
11.
Erik Read
Kanada
1:10.18
1:10.56
2:20.74
19.17
11.
Ryan Cochran-Siegle
USA
1:10.75
1:09.99
2:20.74
19.17
13.
Manfred Moelgg
Włochy
1:10.03
1:11.01
2:21.04
21.30
14.
Florian Eisath
Włochy
1:10.46
1:10.72
2:21.18
22.29
15.
Ted Ligety
USA
1:10.71
1:10.54
2:21.25
22.79
15.
Gino Caviezel
Szwajcaria
1:09.99
1:11.26
2:21.25
22.79
17.
Samu Torsti
Finlandia
1:10.93
1:10.44
2:21.37
23.64
18.
Trevor Philp
Kanada
1:11.13
1:10.38
2:21.51
24.63
19.
Luca Aerni
Szwajcaria
1:11.40
1:10.22
2:21.62
25.42
20.
Tommy Ford
USA
1:11.43
1:10.20
2:21.63
25.49
21.
Stefan Hadalin
Słowenia
1:11.53
1:10.13
2:21.66
25.70
22.
Linus Strasser
Niemcy
1:11.54
1:10.13
2:21.67
25.77
23.
Andre Myhrer
Szwecja
1:09.60
1:12.09
2:21.69
25.91
24.
Filip Zubcic
Chorwacja
1:10.95
1:10.89
2:21.84
26.98
25.
Adam Zampa
Słowacja
1:11.40
1:10.46
2:21.86
27.12
26.
Fritz Dopfer
Niemcy
1:10.69
1:11.38
2:22.07
28.61
27.
Phil Brown
Kanada
1:11.30
1:11.25
2:22.55
32.02
28.
Albert Popov
Bułgaria
1:12.39
1:11.21
2:23.60
39.47
29.
James Crawford
Kanada
1:11.74
1:12.38
2:24.12
43.16
30.
Tomoya Ishii
Japonia
1:12.43
1:12.35
2:24.78
47.85
31.
Filip Forejtek
Czechy
1:12.91
1:13.16
2:26.07
57.01
32.
Sam Maes
Belgia
1:13.29
1:12.91
2:26.20
57.93
33.
Dominic Demschar
Australia
1:13.21
1:13.54
2:26.75
61.84
34.
Adam Barwood
Nowa Zelandia
1:13.41
1:13.81
2:27.22
65.17
35.
Kristaps Zvejnieks
Łotwa
1:13.81
1:14.46
2:28.27
72.63
36.
Willis Feasey
Nowa Zelandia
1:14.48
1:13.80
2:28.28
72.70
37.
Samuel Kolega
Chorwacja
1:14.61
1:14.13
2:28.74
75.96
38.
Olivier Jenot
Monako
1:14.93
1:14.16
2:29.09
78.45
39.
Dong Woo Kim
Korea Południowa
1:14.49
1:15.56
2:30.05
85.26
40.
Tormis Laine
Estonia
1:15.70
1:15.18
2:30.88
91.16
41.
Marko Vukicevic
Serbia
1:14.64
1:16.71
2:31.35
94.49
42.
Marton Kekesi
Węgry
1:16.64
1:15.22
2:31.86
98.11
43.
Simon Breitfuss Kammerlander
Boliwia
1:16.27
1:15.98
2:32.25
100.88
44.
Dalibor Samsal
Węgry
1:16.09
1:16.79
2:32.88
105.35
45.
Marko Stevovic
Serbia
1:17.42
1:15.79
2:33.21
107.70
46.
Ioannis Antoniou
Grecja
1:17.38
1:15.92
2:33.30
108.34
47.
Erjon Tola
Albania
1:16.86
1:16.77
2:33.63
110.68
48.
Rodolfo Roberto Dickson Sommers
Meksyk
1:17.02
1:16.67
2:33.69
111.11
49.
Itamar Biran
Izrael
1:17.52
1:16.19
2:33.71
111.25
50.
Matej Falat
Słowacja
1:14.99
1:19.79
2:34.78
118.84
51.
Igor Zakurdaev
Kazachstan
1:18.78
1:16.29
2:35.07
120.90
52.
Kamiljon Tukhtaev
Uzbekistan
1:17.72
1:18.27
2:35.99
127.43
53.
Adam Lamhamedi
Maroko
1:18.50
1:17.54
2:36.04
127.79
54.
Yuri Danilochkin
Białoruś
1:19.45
1:17.44
2:36.89
133.82
55.
Alexandru Barbu
Rumunia
1:19.74
1:17.40
2:37.14
135.60
56.
Albin Tahiri
Kosowo
1:19.49
1:17.98
2:37.47
137.94
57.
Ivan Kovbasnyuk
Ukraina
1:20.41
1:17.26
2:37.67
139.36
58.
Mohammad Kiyadarbandsari
Iran
1:19.11
1:18.61
2:37.72
139.72
59.
Andrej Drukarov
Litwa
1:19.98
1:18.21
2:38.19
143.05
60.
Casper Dyrbye Naested
Dania
1:20.33
1:18.01
2:38.34
144.12
61.
Shannon Abeda
Erytrea
1:19.86
1:20.01
2:39.87
154.98
62.
Matthieu Osch
Luksemburg
1:21.45
1:18.94
2:40.39
158.67
63.
Evgeniy Timofeev
Kirgistan
1:20.90
1:20.13
2:41.03
163.22
64.
Eldar Salihovic
Czarnogóra
1:20.51
1:20.72
2:41.23
164.63
65.
Alessandro Mariotti
San Marino
1:21.66
1:21.21
2:42.87
176.28
66.
Arthur Hanse
Portugalia
1:22.43
1:21.52
2:43.95
183.95
67.
Serdar Deniz
Turcja
1:23.45
1:20.78
2:44.23
185.93
68.
Jeffrey Webb
Malezja
1:23.83
1:23.84
2:47.67
210.35
69.
Yangming Zhang
Chiny
1:25.73
1:22.95
2:48.68
217.53
70.
Asa Miller
Filipiny
1:27.52
1:22.43
2:49.95
226.54
71.
Allen Behlok
Liban
1:26.70
1:25.43
2:52.13
242.02
72.
Muhammad Karim
Pakistan
1:27.53
1:26.51
2:54.04
255.58
73.
Charles Flaherty
Portoryko
1:28.50
1:27.55
2:56.05
269.85
74.
Song Il Kang
Korea Północna
1:32.03
1:29.99
3:02.02
312.23
75.
Myong Gwang Choe
Korea Północna
1:38.67
1:33.34
3:12.01
383.15
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Letnie Grand Prix
Olimpiada
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
maj 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.