Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Olimpiada 17/18
2018.02.13 PyeongChang, sprint stylem klasycznym (finał), kobiety
Poz.
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Stina Nilsson
Szwecja
2.
Maiken Caspersen Falla
Norwegia
3.
Yulia Belorukova
Rosja
4.
Natalia Nepryaeva
Rosja
5.
Hanna Falk
Szwecja
6.
Jessica Diggins
USA
7.
Anamarija Lampic
Słowenia
8.
Sophie Caldwell
USA
9.
Krista Parmakoski
Finlandia
10.
Laurien Van Der Graaff
Szwajcaria
11.
Heidi Weng
Norwegia
12.
Anna Dyvik
Szwecja
13.
Ida Ingemarsdotter
Szwecja
14.
Sadie Bjornsen
USA
15.
Sandra Ringwald
Niemcy
16.
Katja Visnar
Słowenia
17.
Ingvild Flugstad Oestberg
Norwegia
18.
Kathrine Rolsted Harsem
Norwegia
19.
Johanna Matintalo
Finlandia
20.
Nadine Faehndrich
Szwajcaria
21.
Gaia Vuerich
Włochy
22.
Justyna Kowalczyk
Polska
23.
Kerttu Niskanen
Finlandia
24.
Lucia Scardoni
Włochy
25.
Aino-Kaisa Saarinen
Finlandia
26.
Katerina Berouskova
Czechy
27.
Katharina Hennig
Niemcy
28.
Elisabeth Schicho
Niemcy
29.
Anna Shevchenko
Kazachstan
30.
Alenka Cebasek
Słowenia
31.
Alena Prochazkova
Słowacja
32.
Greta Laurent
Włochy
33.
Ida Sargent
USA
34.
Emily Nishikawa
Kanada
35.
Yulia Tikhonova
Białoruś
36.
Hanna Kolb
Niemcy
37.
Sylwia Jaśkowiec
Polska
38.
Ewelina Marcisz
Polska
39.
Tatjana Mannima
Estonia
40.
Anastasia Kirillova
Białoruś
41.
Polina Seronosova
Białoruś
42.
Dahria Beatty
Kanada
43.
Karolina Grohova
Czechy
44.
Alisa Zhambalova
Rosja
45.
Petra Hyncicova
Czechy
46.
Aurore Jean
Francja
47.
Valiantsina Kaminskaya
Białoruś
48.
Jessica Yeaton
Australia
49.
Xin Li
Chiny
50.
Lisa Unterweger
Austria
51.
Cendrine Browne
Kanada
52.
Nika Razinger
Słowenia
53.
Barbora Klementova
Słowacja
54.
Tetyana Antypenko
Ukraina
55.
Yelena Kolomina
Kazachstan
56.
Maryna Antsybor
Ukraina
57.
Chunxue Chi
Chiny
58.
Aimee Watson
Australia
59.
Mathilde-Amivi Petitjean
Togo
60.
Valeriya Tyuleneva
Kazachstan
61.
Timea Sara
Rumunia
62.
Patricija Eiduka
Łotwa
63.
Casey Wright
Australia
64.
Vedrana Malec
Chorwacja
65.
Gabrijela Skender
Chorwacja
66.
Antoniya Grigorova
Bułgaria
67.
Hye-Ri Ju
Korea Południowa
68.
Samaneh Beirami Baher
Iran
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Letnie Grand Prix
Olimpiada
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
maj 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.