Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Olimpiada 17/18
2018.02.13 PyeongChang, super kombinacja, mężczyźni
Poz.
Zawodnik
Kraj
Czas
Punkty FIS
1.
Marcel Hirscher
Austria
1:20.56
45.96
2:06.52
0.00
2.
Alexis Pinturault
Francja
1:20.28
46.47
2:06.75
2.09
3.
Victor Muffat-Jeandet
Francja
1:21.57
45.97
2:07.54
9.27
4.
Marco Schwarz
Austria
1:20.98
46.89
2:07.87
12.27
5.
Ted Ligety
USA
1:21.36
46.61
2:07.97
13.18
6.
Thomas Mermillod Blondin
Francja
1:20.89
47.13
2:08.02
13.63
7.
Kjetil Jansrud
Norwegia
1:19.51
49.16
2:08.67
19.54
8.
Stefan Hadalin
Słowenia
1:21.15
47.79
2:08.94
22.00
9.
Thomas Dressen
Niemcy
1:19.24
49.72
2:08.96
22.18
10.
Klemen Kosi
Słowenia
1:20.61
48.76
2:09.37
25.90
11.
Luca Aerni
Szwajcaria
1:21.34
48.18
2:09.52
27.27
12.
Mauro Caviezel
Szwajcaria
1:20.47
49.13
2:09.60
28.00
12.
Filip Zubcic
Chorwacja
1:21.54
48.06
2:09.60
28.00
14.
Christof Innerhofer
Włochy
1:19.77
49.98
2:09.75
29.36
15.
Carlo Janka
Szwajcaria
1:20.58
49.22
2:09.80
29.81
16.
Ondrej Berndt
Czechy
1:21.81
48.10
2:09.91
30.81
17.
Bryce Bennett
USA
1:21.18
48.79
2:09.97
31.36
18.
Riccardo Tonetti
Włochy
1:21.99
48.22
2:10.21
33.54
19.
Natko Zrncic-Dim
Chorwacja
1:22.07
48.48
2:10.55
36.63
20.
James Crawford
Kanada
1:21.97
48.80
2:10.77
38.63
21.
Aleksander Aamodt Kilde
Norwegia
1:20.92
50.15
2:11.07
41.36
22.
Adam Zampa
Słowacja
1:23.02
48.08
2:11.10
41.63
23.
Broderick Thompson
Kanada
1:21.75
49.63
2:11.38
44.17
24.
Andreas Romar
Finlandia
1:21.94
49.58
2:11.52
45.45
25.
Marko Vukicevic
Serbia
1:21.31
50.43
2:11.74
47.45
26.
Kristaps Zvejnieks
Łotwa
1:23.02
48.74
2:11.76
47.63
27.
Joan Verdu Sanchez
Andora
1:23.01
49.53
2:12.54
54.72
28.
Olivier Jenot
Monako
1:22.71
50.73
2:13.44
62.90
29.
Marc Oliveras
Andora
1:21.67
52.97
2:14.64
73.81
30.
Christoffer Faarup
Dania
1:21.08
54.13
2:15.21
78.99
31.
Igor Zakurdaev
Kazachstan
1:22.29
53.18
2:15.47
81.35
32.
Dalibor Samsal
Węgry
1:25.17
50.77
2:15.94
85.62
33.
Dong Woo Kim
Korea Południowa
1:24.02
53.02
2:17.04
95.62
34.
Yuri Danilochkin
Białoruś
1:22.78
55.94
2:18.72
110.89
35.
Marton Kekesi
Węgry
1:26.08
53.94
2:20.02
122.71
36.
Jared Goldberg
USA
1:20.02
1:02.86
2:22.88
148.70
37.
Albin Tahiri
Kosowo
1:23.84
59.56
2:23.40
153.43
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Letnie Grand Prix
Olimpiada
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
maj 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.