Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Olimpiada 17/18
2018.02.15 PyeongChang, zjazd, mężczyźni
Poz.
Zawodnik
Kraj
Czas
Punkty FIS
1.
Aksel Lund Svindal
Norwegia
1:40.25
0.00
2.
Kjetil Jansrud
Norwegia
1:40.37
1.50
3.
Beat Feuz
Szwajcaria
1:40.43
2.24
4.
Dominik Paris
Włochy
1:40.79
6.73
5.
Thomas Dressen
Niemcy
1:41.03
9.73
6.
Peter Fill
Włochy
1:41.08
10.35
7.
Vincent Kriechmayr
Austria
1:41.19
11.72
8.
Brice Roger
Francja
1:41.39
14.21
9.
Matthias Mayer
Austria
1:41.46
15.09
10.
Andreas Sander
Niemcy
1:41.62
17.08
11.
Max Franz
Austria
1:41.75
18.70
12.
Hannes Reichelt
Austria
1:41.76
18.83
13.
Mauro Caviezel
Szwajcaria
1:41.86
20.07
14.
Manuel Osborne-Paradis
Kanada
1:41.89
20.45
15.
Aleksander Aamodt Kilde
Norwegia
1:42.18
24.06
16.
Bryce Bennett
USA
1:42.22
24.56
17.
Christof Innerhofer
Włochy
1:42.23
24.69
18.
Johan Clarey
Francja
1:42.39
26.68
19.
Martin Cater
Słowenia
1:42.53
28.43
20.
Jared Goldberg
USA
1:42.59
29.18
21.
Marc Gisin
Szwajcaria
1:42.82
32.04
22.
Emanuele Buzzi
Włochy
1:42.84
32.29
23.
Maxence Muzaton
Francja
1:42.96
33.79
23.
Ryan Cochran-Siegle
USA
1:42.96
33.79
25.
Josef Ferstl
Niemcy
1:42.98
34.04
26.
Adrien Theaux
Francja
1:42.99
34.16
27.
Bostjan Kline
Słowenia
1:43.03
34.66
28.
Benjamin Thomsen
Kanada
1:43.19
36.66
29.
Miha Hrobat
Słowenia
1:43.61
41.90
30.
Wiley Maple
USA
1:43.72
43.27
31.
Andreas Romar
Finlandia
1:43.78
44.01
32.
Dustin Cook
Kanada
1:43.80
44.26
33.
Gilles Roulin
Szwajcaria
1:43.88
45.26
34.
Henrik Von Appen
Chile
1:44.02
47.01
35.
Broderick Thompson
Kanada
1:44.37
51.37
36.
Christoffer Faarup
Dania
1:44.48
52.74
37.
Joan Verdu Sanchez
Andora
1:44.65
54.86
38.
Filip Forejtek
Czechy
1:44.79
56.61
39.
Igor Zakurdaev
Kazachstan
1:45.01
59.35
40.
Christopher Hoerl
Mołdawia
1:45.21
61.85
41.
Marko Vukicevic
Serbia
1:45.36
63.72
42.
Michał Kłusak
Polska
1:45.42
64.46
43.
Marco Pfiffner
Lichtenstein
1:45.61
66.83
44.
Yuri Danilochkin
Białoruś
1:45.86
69.95
45.
Jan Hudec
Kanada
1:46.42
76.93
46.
Jan Zabystran
Czechy
1:46.60
79.18
47.
Simon Breitfuss Kammerlander
Boliwia
1:47.87
95.01
48.
Dong Woo Kim
Korea Południowa
1:47.99
96.51
49.
Ivan Kovbasnyuk
Ukraina
1:48.57
103.74
50.
Albin Tahiri
Kosowo
1:48.81
106.73
51.
Marko Stevovic
Serbia
1:49.50
115.34
52.
Patrick Mc Millan
Irlandia
1:49.98
121.32
53.
Marton Kekesi
Węgry
1:51.72
143.02
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Letnie Grand Prix
Olimpiada
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
maj 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.