skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Rozpocznij sezon z Adamem Małyszem i Neckermann Podróże w Maso Corto

2017.11.07
Rozpocznij sezon z Adamem Małyszem i Neckermann Podróże w Maso Corto
Kliknij, aby powiększyć.
Rozpocznij sezon z Adamem Małyszem i Neckermann Podróże w Maso Corto
Sezon zbliża się dużymi krokami - warto więc zastanowić się, jak go rozpocząć. Neckermann Podróże zaprasza na dziesiątą edycję Skiopening - imprezy, która już na stałe wpisała się do kalendarza grudniowych imprez narciarskich. Tym razem zimę powitamy w Maso Corto - znanym i lubianym przez Polaków ośrodku w Południowym Tyrolu, a gościem specjalnym wydarzenia będzie - tak jak w ubiegłym roku - Adam Małysz. Napisaliśmy "powitamy" - nie zabraknie nas bowiem 10-17 grudnia w Maso Corto: będziemy Wam relacjonować najciekawsze wydarzenia Skiopening 2017.
O tym, że sezon warto rozpocząć nie tylko w pięknym (i śnieżnym!) miejscu, ale także w doborowym towarzystwie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W ubiegłym roku przekonaliśmy się, że Skiopening, organizowany przez jedno z największych polskich biur podróży - Neckermann Podróże, spełnia obydwa te warunki. (Naszą relację z ubiegłego roku możecie przeczytać tutaj). Kiedy więc termin kolejnej edycji był już znany, bez zastanowienia wpisaliśmy ją do naszego kalendarza imprez obowiązkowych! Świetna organizacja, rodzinna atmosfera, dobra zabawa, narty w słońcu - wszystko to przeżyliśmy w ubiegłym roku, i na to tez nastawiamy się w tym sezonie.

Nie bez znaczenia jest także obecność na imprezie Adama Małysza, który nie tylko jest legendą polskiego sportu, ale przede wszystkim wspaniałym kompanem, otwartym i życzliwym dla wszystkich uczestników imprezy. Sam zresztą również doświadczył w ubiegłym roku wielu pozytywnych wrażeń:

- Emocje były bardzo duże, było ciekawie, dużo by opowiadać - fajna impreza! Przede wszystkim byłem zaskoczony, że z biurem podróży można tak miło spędzić czas. Duże wrażenie zrobiła na mnie grupa, która była jak rodzina. Nikt nie był z boku, a wspaniała atmosfera powodowała, że czuło się tam tak, jak na wyjeździe rodzinnym - tak ubiegłorocznySkiopening z Neckermannem podsumował Adam Małysz. Cóż, nic dodać, nic ująć…

Maso Corto
Maso Corto

Tegoroczna, dziesiąta jej edycja odbędzie się w dniach 10-17 grudnia we Włoszech w Tyrolu Południowym, w popularnym wśród fanów sportów zimowych kurorcie Maso Corto. Położona na wysokości 2 tys. metrów, u podnóża lodowca Hochjoch (3280 m n.p.m.) miejscowość, oferuje doskonałe warunki narciarskie pozwalające na korzystanie z całego wachlarza atrakcji. Jako ośrodek lodowcowy właściwie daje gwarancję śniegu, co jest - jak wiemy z doświadczenia ostatnich lat - szczególnie ważne w grudniu, kiedy w niżej położonych ośrodkach narciarskich warunki nie zawsze są takie, jakich oczekiwalibyśmy.

Ideą Skiopening jest połączenie sportowych emocji na stoku z apres ski i wieczorną rozrywką, których z pewnością nie zabraknie. Głównym partnerem wydarzenia jest sieć sklepów sportowych Ski Team, który przygotował wiele atrakcji. Będą to m.in.: testy nart firmy Volkl z możliwością zakupu najnowszych modeli w atrakcyjnych cenach, pokaz mody narciarskiej Spyder połączony z konkursem, w którym będzie można wygrać stylową odzież sportową, a także zawody narciarskie pod czujnym okiem Adama Małysza. Relacje na żywo ze stoku, a także oprawę muzyczną wydarzenia, w tym Apres-Ski-Opening Party - imprezę otwarcia sezonu - zapewni partner medialny radio ESKA.

W dniach 6-24.11.2017 można wygrać podwójny wyjazd na Skiopening biorąc udział w radiowym konkursie. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj www.eska.pl/skiopening. I oczywiście słuchając radia ESKA!

Maso Corto
Maso Corto

Podczas imprezy Neckermann Podróże zapewnia elastyczne długości pobytów oferując noclegi w Maso Corto w 3-gwiazdkowym Blu Hotel Senales położonym na wys. ok. 2000 m.n.p.m. w dolinie Schnalstal, przy kolejce na lodowiec. Przykładowo - 4-dniowy wyjazd na Skiopening z 3-dniowym skipassem to koszt od 1452 zł/os. z dwoma posiłkami, natomiast 7-dniowy z 6-dniowym skipassem to koszt 2503 zł/os. Imprezę ubezpiecza firma Allianz. Dla tych, którzy zarezerwują wyjazd na Skiopening do 15.11.2017 r. czekają vouchery o wartości 500 zł na zakupy w sieci sklepów Ski Team.

Neckermann Podróże jest największym organizatorem imprez narciarskich wśród polskich touroperatorów. Szukający sprawdzonej bazy noclegowej w europejskich kurortach, znajdą w najnowszej ofercie biura podróży ponad 1000 obiektów, w tym apartamenty bez wyżywienia, hotele i pensjonaty w najlepszych lokalizacjach we Włoszech, w Austrii, Szwajcarii, Francji, Czechach, na Słowacji i w Polsce. Neckermann Podróże dodatkowo oznacza i wyróżnia obiekty położone przy stokach (ski in/out), a także blisko lodowca. Na narciarzy czeka szereg udogodnień i bonusów - to m.in. gwarancja śniegu oraz zniżki w szkółkach narciarskich i wypożyczalniach sprzętu (do 20%). W ofercie touroperatora znajdziemy także propozycje ze skipassem w cenie. Istnieje również możliwość ich zakupu już w biurze podróży po preferencyjnych cenach. W ponad 300 ośrodkach biuro podróży zapewnia bezpłatny pobyt dzieciom nawet do 15 lat.

Więcej informacji na stronie:www.neckermann.pl/lp/skiopening

Tagi: #ośrodki narciarskie #neckermann #maso corto #adam małysz #otwarcie sezonu

Powrót

Zobacz
Maso Corto miejsce na majowe narty
Maso Corto miejsce na majowe narty
Maso Corto miejsce na majowe narty
Jesień w Maso Corto - Południowy Tyrol, Włochy
Jesień w Maso Corto - Południowy Tyrol, Włochy
Jesień w Maso Corto - Południowy Tyrol, Włochy
Das Alpenhaus Gasteinertal Das Alpenhaus Gasteinertal

Bad Hofgastein
Kraj Salzburski, Austria

Bergland Hotel Sölden Bergland Hotel Sölden

Sölden
Tyrol, Austria

Hotel Alex Hotel Alex

Zermatt
Wallis, Szwajcaria

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia

9632 Nassfeld-Hermagor
Karyntia, Austria
Alpin Panorama Hotel Hubertus Alpin Panorama Hotel Hubertus

39030 Valdora
Południowy Tyrol, Włochy
Hotel Stegerhaus Hotel Stegerhaus

39030 St. Johann
Południowy Tyrol, Włochy
7 noclegów - od 1286,00 € za osobę
0 noclegów - od 845,00 € za osobę
7 noclegów - od 438,00 € za osobę
7 noclegów - od 1064,00 € za pokój
7 noclegów - od 1550,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.