Newsletter archiwalny
3 Zinnen Dolomity - Esencja Włoch. Esencja nart

Wysłany dnia: 2019.03.08
piątek, 8 marca 2019
Nowa kanapa na szczyt Monte Elmo
Nowy wyprzęgany, 6-osobowy wyciąg krzesełkowy prowadzący na szczyt Monte Elmo, oprócz osłon chroniących przed wiatrem i luksusu podgrzewanych krzeseł, zapewni narciarzom ogromny komfort, szczególnie najmłodszym gościom. Jego konstrukcja jest bowiem bardzo przyjazna dla dzieci - taśma dobiegowa automatycznie podnosi się lub opada w zależności od wzrostu dzieci, co sprawia, że wsiadanie na krzesła jest proste i bezproblemowe. Dzięki temu jazda na nartach, nawet dla najbardziej początkujących, jest czystą przyjemnością pozbawioną stresu. Nowa 6-osobowa kolej krzesełkowa zapewnia pełny dostęp do całego obszaru narciarskiego pod rozległym płaskowyżem Monte Elmo.
zobacz film: 3 Zinnen Dolomity »
Esencja Włoch. Esencja nart
3 Zinnen Dolomity to idealny ośrodek narciarski dla koneserów, którzy po różnych doświadczeniach narciarskich, chcą odnaleźć nowoczesny ośrodek narciarski we włoskich Dolomitach, gdzie na pierwszym miejscu stawia się narciarstwo jako sport i gdzie największe znaczenie przywiązuje się do relaksu z przyjaciółmi i rodziną w spektakularnym krajobrazie jednych z najpiękniejszych gór świata.
Czeka na Ciebie 110 km tras na 5 połączonych terenach!
przeczytaj więcej o 3 Zinnen Dolomity »
Okazja!
Skorzystaj z całego dnia szusowania za darmo - śpisz 7 nocy, płacisz tylko za 6!
poznaj szczegóły oferty »
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: 3 Zinnen Dolomity
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje