skionline.pl Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

O skionline.pl

Portal skionline.pl jest najpopularniejszym sportowym serwisem informacyjnym poświęconym tematyce narciarskiej. Jak wynika z najnowszych wyników badania Megapanel PBI / Gemius za styczeń 2013, skionline.pl jest najczęściej odwiedzanym, niezależnym portalem narciarskim w Polsce. Treści publikowane na łamach skionline.pl obejmują wszystkie aspekty narciarstwa: sprzęt, technikę jazdy, bieżące informacje z ośrodków narciarskich, wiadomości sportowe, warunki narciarskie i aktualną pogodę w ośrodkach narciarskich w Austrii, Szwajcarii, Francji, we Włoszech, w Czechach, na Słowacji i w Polsce. Ważną częścią serwisu jest również forum dyskusyjne.

Według przeprowadzonego audytu Megapanel PBI / Gemius w styczniu 2013 strona skionline.pl była najpopularniejszym w Polsce serwisem tematycznym poświęconym nartom. Także w styczniowym zestawieniu serwisów tematycznych Megapanel PBI / Gemius strona skionline.pl znalazła się w 20 najpopularniejszych stron o tematyce sportowej w Polsce zajmując 18.miejsce.

W tym sezonie po raz kolejny udało nam się osiągnąć rekordowe statystyki. Między 1 - 31 stycznia 2013 strona skionline.pl zanotowała ponad 1 mln wizyt, a 546 362 unikalnych użytkowników dokonało 5 173 721 odsłon.

Struktura tematyczna portalu

Sprzęt - największa w polskim Internecie baza informacji na temat najnowszych kolekcji sprzętu, odzieży i akcesoriów narciarskich. Początkiem każdego sezonu zimowego na stronach działu pojawia się ponad 25 000 skatalogowanych produktów.

Stacje - sekcja portalu zawierająca opisy alpejskich, polskich, słowackich i czeskich stacji narciarskich. Uzupełniają je najnowsze informacje o cenach karnetów narciarskich, mapy miejscowości i galerie. W sezonie zimowym na bieżąco publikowane są informacje o ciekawych wydarzeniach, imprezach sportowych i innych atrakcjach mających miejsce w stacjach narciarskich.

Hotele - dział redagowany przy współpracy z wiodącym niemieckim portalem zimowym. Na stronach tego działu polscy narciarze znajdą obszerną bazę hoteli alpejskich, do których mogą bezpośrednio kierować mogą zapytania dotyczące cen, dostępności miejsc i ofert specjalnych. Opcja niezwykle praktyczna dla osób indywidualnie organizujących narciarskie wakacje, nie chcących korzystać z pośrednictwa biur podróży.

Pogoda - jeden z najpopularniejszych działów serwisu dostarczający w sezonie zimowym informacji o warunkach śniegowych i pogodzie w ponad tysiącu alpejskich, słowackich, czeskich i polskich stacjach narciarskich.

Sport - bieżące informacje z alpejskich aren, klasyfikacje i wyniki Alpejskiego Pucharu Świata.

Forum - platforma dyskusyjna dla wszystkich amatorów białego szaleństwa.

Samochodem na narty - dział zawierający praktyczne informacje dla osób planujących wyjazd na narty samochodem (ceny paliw, informacje o opłatach drogowych, bagażnikach na narty, etc.)

skionline.tv - interaktywna platforma zintegrowana z portalem skionline.pl prezentująca filmy związane z tematyką narciarską.

skionline.pl

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Informacje