skionline.pl o nas wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

O skionline.pl

2010.01.01
Portal skionline.pl jest najpopularniejszym sportowym serwisem informacyjnym poświęconym tematyce narciarskiej. Jak wynika z najnowszych wyników badania Megapanel PBI / Gemius za styczeń 2013, skionline.pl jest najczęściej odwiedzanym, niezależnym portalem narciarskim w Polsce. Treści publikowane na łamach skionline.pl obejmują wszystkie aspekty narciarstwa: sprzęt, technikę jazdy, bieżące informacje z ośrodków narciarskich, wiadomości sportowe, warunki narciarskie i aktualną pogodę w ośrodkach narciarskich w Austrii, Szwajcarii, Francji, we Włoszech, w Czechach, na Słowacji i w Polsce. Ważną częścią serwisu jest również forum dyskusyjne.

Według przeprowadzonego audytu Megapanel PBI / Gemius w styczniu 2013 strona skionline.pl była najpopularniejszym w Polsce serwisem tematycznym poświęconym nartom. Także w styczniowym zestawieniu serwisów tematycznych Megapanel PBI / Gemius strona skionline.pl znalazła się w 20 najpopularniejszych stron o tematyce sportowej w Polsce zajmując 18.miejsce.

W tym sezonie po raz kolejny udało nam się osiągnąć rekordowe statystyki. Między 1 - 31 stycznia 2013 strona skionline.pl zanotowała ponad 1 mln wizyt, a 546 362 unikalnych użytkowników dokonało 5 173 721 odsłon.

Struktura tematyczna portalu

Sprzęt - największa w polskim Internecie baza informacji na temat najnowszych kolekcji sprzętu, odzieży i akcesoriów narciarskich. Początkiem każdego sezonu zimowego na stronach działu pojawia się ponad 25 000 skatalogowanych produktów.

Stacje - sekcja portalu zawierająca opisy alpejskich, polskich, słowackich i czeskich stacji narciarskich. Uzupełniają je najnowsze informacje o cenach karnetów narciarskich, mapy miejscowości i galerie. W sezonie zimowym na bieżąco publikowane są informacje o ciekawych wydarzeniach, imprezach sportowych i innych atrakcjach mających miejsce w stacjach narciarskich.

Hotele - dział redagowany przy współpracy z wiodącym niemieckim portalem zimowym. Na stronach tego działu polscy narciarze znajdą obszerną bazę hoteli alpejskich, do których mogą bezpośrednio kierować mogą zapytania dotyczące cen, dostępności miejsc i ofert specjalnych. Opcja niezwykle praktyczna dla osób indywidualnie organizujących narciarskie wakacje, nie chcących korzystać z pośrednictwa biur podróży.

Pogoda - jeden z najpopularniejszych działów serwisu dostarczający w sezonie zimowym informacji o warunkach śniegowych i pogodzie w ponad tysiącu alpejskich, słowackich, czeskich i polskich stacjach narciarskich.

Sport - bieżące informacje z alpejskich aren, klasyfikacje i wyniki Alpejskiego Pucharu Świata.

Forum - platforma dyskusyjna dla wszystkich amatorów białego szaleństwa.

Samochodem na narty - dział zawierający praktyczne informacje dla osób planujących wyjazd na narty samochodem (ceny paliw, informacje o opłatach drogowych, bagażnikach na narty, etc.)

skionline.tv - interaktywna platforma zintegrowana z portalem skionline.pl prezentująca filmy związane z tematyką narciarską.

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Alpin Panorama Hotel Hubertus Alpin Panorama Hotel Hubertus

Valdora
Południowy Tyrol, Włochy

Bergland Hotel Sölden Bergland Hotel Sölden

Sölden
Tyrol, Austria

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Informacje
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019