Newsletter archiwalny
3 Zinnen Dolomity idealne miejsce na narty

Wysłany dnia: 2020.01.20
poniedziałek, 20 stycznia 2020
Ośrodek narciarski 3 Zinnen Dolomity
3 Zinnen Dolomity to ośrodek we włoskich Dolomitach, który jest idealnym miejscem do uprawiania narciarstwa zarówno na poziomie sportowym jak i rekreacyjnym. Wielu narciarzy w oparciu o swoje wieloletnie, narciarskie doświadczenie zgodnie uznało 3 Zinnen Dolomity doskonałym ośrodkiem narciarskim. Również dla rodziny lub grupy przyjaciół jest to idealne miejsce na odpoczynek za sprawą wspaniałych widoków i atrakcji. Dzięki połączeniu trasami pięciu szczytów możecie pojeździć na nartach łącznie aż na 115 km tras. Warto zaznaczyć, że ośrodek 3 Zinnen Dolomity otrzymał najwyższe oceny skiresort.de za urozmaicone i optymalnie przygotowane stoki z gwarancją śniegu. Ogromną zaletą ośrodka jest fakt, że w Południowym Tyrolu występuje aż 300 słonecznych dni w roku, zatem istnieje duża szansa, że wrócicie z zimowego urlopu z nienaganną opalenizną twarzy a la "panda".
Odkryj region 3 Zinnen Dolomity »
Najbardziej stromy stok we Włoszech i Giro delle Cime
Odważni, szukający adrenaliny narciarze koniecznie muszą zjechać z najbardziej stromego stoku we Włoszech - "Holzriese" o nachyleniu 71 procent! Trzeba przyznać, że zjazd z tej trasy wywołuje dreszcz na plecach i gwarantuje duże poczucie satysfakcji. Możecie także wybrać się na narciarską wycieczkę "Giro delle Crime" i poznać uroki Dolomitów, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Teraz każdy narciarz może wybrać się na narciarskie safari i przejechać przez pięć szczytów.
Więcej o Giro delle Cime »
Ski Pustertal Express - od 3 Zinnen do Kronplatz w 30 minut
Ski Pustertal Express to pociąg, którym z 3 Zinnen Dolomity szybko i wygodnie, w zaledwie 30 minut, dojedziecie do ośrodka Plan de Corones / Kronplatz! Dzięki połączeniu narciarze mają do dyspozycji ponad 200 kilometrach tras narciarskich. Na mapie ośrodków narciarskich nie można pominąć fantastycznego ośrodka jakim jest Cortina d'Ampezzo, z 3 Zinnen Dolomity samochodem dojedziecie w zaledwie 30 minut.
Więcej o Ski Pustertal Express »
Rodzinny czas
3 Zinnen Dolomity to nie tylko ośrodek dla narciarzy o sportowym zacięciu. Jest także kapitalnym miejscem na zimowe wakacje z rodziną. Góra Baranci to przyjazny ośrodek dla rodzin z dziećmi ze względu na usytuowanie i zróżnicowane trasy idealne dla najmłodszych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę na nartach.

Znakomite atrakcje, jakie oferuje region dla dzieci to: dwa tory saneczkowe, imponująca rodzina gigantów bałwanów i przytulne chaty narciarskie z własnym menu dla dzieci. Najmłodsi mogą nakarmić renifery, które są jedynym stadem we Włoszech. Trzeba przyznać, że wszystko to, co oferuje 3 Zinnen Dolomity tworzy bardzo atrakcyjną ofertę dla rodzin.
Odkryj rodzinny raj »
Nocna jazda w Monte Baranci
Ośrodek Monte Baranci znajduje w centrum San Candido. Dwa razy w tygodniu w godzinach 19-22 możecie pojeździć na nartach po zmroku. Doskonałe warunki narciarskie i perfekcyjne oświetlenie stoków sprawiają, że poczujecie atmosferę jak na Mistrzostwach Świata. Oprócz nart, możecie także zjechać na sankach, a w przerwie warto wybrać się do górskiego schroniska Rifugio Gigante Baranci.
Zobacz film o szusowaniu po zmroku »
Alpejskie śródziemnomorskie przysmaki kulinarne
Trzeba przyznać, że znalezienie odpowiedniego miejsca na przystanek na jedzenie w przerwie jazdy na nartach to nie lada wyzwanie. W ośrodku 3 Zinnen Dolomity jest kilka wartych odwiedzenia miejsc, gdzie zasmakujemy tradycyjnego makaronu czy dań z owocami morza. Ośrodek słynie z wyśmienitej alpejskiej kuchni, w połączeniu z kuchnią śródziemnomorską i oferuje lokalne przysmaki w górskich chatach, które znajdziecie na narciarskich szlakach.
Schroniska i restauracje w 3 Zinnen Dolomity »
Nowy wyciąg krzesełkowy "Hasenköpfl" od zimy 2019/20
Od zimy 2019/20 trzyosobowy wyciąg krzesełkowy "Helm" został zastąpiony nową 8-osobową kanapą marki Leitner z zamykaną kapsułą i podgrzewanymi siedzeniami. Oprócz ochronnych osłon i wygodnej kanapy nowe 8-osobowe krzesełko oferuje odwiedzającym niezwykły komfort dla najmłodszych narciarzy: taśmę, która dopasowuje się do wzrostu dziecka, tym samym ułatwiając najmłodszym narciarzom korzystanie z kanapy. Takie udogodnienie sprawia, że wsiadanie na krzesełko jest łatwe i bezpieczne, a dzięki temu przyjemnie możemy rozpocząć dzień na nartach.
Nowości w 3 Zinnen Dolomity »
Najważniejsze informacje o 3 Zinnen Dolomity:
- 5 połączonych szczytów narciarskich
- 115 kilometrów tras narciarskich
- 31 wyciągów
- 24 górskie schroniska
- 2 tory saneczkowe
- 1 oświetlony stok narciarski
- 100% tras z systemem naśnieżania
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: 3 Zinnen Dolomity
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021