Newsletter archiwalny
3 Zinnen Dolomity - kwintesencja rodzinnego urlopu

Wysłany dnia: 2019.02.22
piątek, 22 lutego 2019
Kwintesencja rodzinnego urlopu...
W ośrodku narciarskim 3 Zinnen Dolomity, szczególnie najmłodsi goście poczują się jak w domu. Marzenia dzieci o nartach we wspaniałych górach spełnią się na szczycie rodzinnej góry Baranci. Jest to idealne miejsce dla dzieci, które mają już pierwsze kroki na nartach za sobą i teraz czekają, by wypróbować swoich sił w prawdziwym zjeździe. Oprócz dostosowanych do ich umiejętności tras, znaleźć tu można dwa tory saneczkowe, jedyne stado reniferów w Alpach, spotkać imponującą rodzinę olbrzymich bałwanów i przytulne chaty z menu przygotowanym specjalnie dla dzieci. Doprawdy - rodzinna oferta regionu 3 Zinnen Dolomity potrafi zachwycić!
zobacz film: Rodzinny urlop w 3 Zinnen Dolomity »
przeczytaj więcej o 3 Zinnen Dolomity »
Okazja!
Skorzystaj z całego dnia szusowania za darmo - śpisz 7 nocy, płacisz tylko za 6!
poznaj szczegóły oferty »
Położona w centrum wioski San candido, 4-osobowa kolejka krzesełkowa prowadzi gości na szczyt góry Baranci, raju dla rodzin, położonego na wysokości 1500 m n.p.m. Znajduje się tu pięć wyciągów, 23 km tras narciarskich, cztery schroniska narciarskie i oświetlone stoki do jazdy wieczornej. Idealnie przygotowane trasy i znakomita infrastruktura gwarantują dobrą zabawę na stoku!
przeczytaj więcej o 3 Zinnen Dolomity »
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: 3 Zinnen Dolomity
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje