Newsletter archiwalny
3 Zinnen Dolomity: To jest Twój czas!

Wysłany dnia: 2019.11.14
czwartek, 14 listopada 2019
3 Zinnen Dolomity: To jest Twój czas!
3 Zinnen Dolomity to genialny ośrodek dla amatorów dwóch desek, którzy podczas narciarskich wakacji chcą w pełni wykorzystać czas. To jedna z najbardziej nowoczesnych stacji we włoskich Alpach, gdzie spełnimy narciarskie sny. Co więcej, to również idealne miejsce na wypoczynek w gronie przyjaciół lub rodziny. Czeka na Was pięć połączonych ośrodków i ok. 115 km tras. Warto podkreślić, że region uzyskał najwyższe oceny w rankingu skiresorts.de. Noty przyznawane były za różnorodność i jakość przygotowania tras.
Odkryj region 3 Zinnen Dolomity »
Dolomiti Super Première
4=3: Zarezerwuj pobyt na 4 dni lub dłużej i skorzystaj ze stoków jeden dzień za darmo!
Dowiedz się jak to zrobić »
Giro delle Cime
Kuszą Cię Dolomity - góry wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO? Chcesz doświadczyć czegoś wyjątkowego? Sprawdź szlak "Giro delle Cime"!
Dowiedz się więcej na temat Giro delle Cime »
Rodzinny raj
Gwarantujemy, że podróżując z rodziną przez Południowy Tyrol w ośrodku 3 Zinnen Dolomity poczujesz się jak w domu. Czeka na Was niezwykle interesujący program, zarówno dla rodziców, jak i dzieci.
Odkryj rodzinny raj »
Nocleg na każdą kieszeń
Szukasz idealnego miejsca na nocleg? Chętnie pomożemy. Region 3 Zinnen Dolomity oferuje każdy rodzaj zakwaterowania. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie!
Zakwaterowanie w 3 Zinnen Dolomity »
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: 3 Zinnen Dolomity
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje