Newsletter archiwalny
5 tyrolskich lodowców

Wysłany dnia: 2021.11.24
Facebook Twitter YouTube Instagram
środa, 24 listopada 2021
sprzęt stacje sport pogoda forum
galerie hotele WorldSkitest Narciarski Vlog skionline.tv
Lodowiec Kaunertal - nowości 21/22
Dokładnie rok temu, rozpoczynałem swoją podróż po Tyrolu w Austrii od lodowca Kaunertal. To najbardziej oddalony od Polski teren narciarski na lodowcu. Do tego sezonu, był jednym z najmniejszych, ale to się z mieni, za sprawą nowych inwestycji. Od grudnia 2021 do dyspozycji narciarzy oddana zostanie nowa gondola i co wonniejsze nowe trasy zjazdowe i tereny do freeride'u.
zobacz vloga »
Lodowiec Pitztal
Lodowiec Pitztal, "najwyższy" z lodowców w Austrii. To drugi z austriackich ośrodków narciarskich jakie odwiedziłem w trakcie mojego wyjazdu do Tyrolu. W trakcie mojego pobytu, czynne były wszystkie koleje i wyciągi, oraz główne trasy, na których warunki były bardzo dobre. Pojeździłem, pokręciłem i oczywiście odwiedziłem najwyższą kawiarnie w Tyrolu. W trakcie pobytu miałem okazję testować nowość firmy Atomic na sezon 21/22 - narty Redster X9s Revo S.
zobacz vloga »
Zapraszam na lodowce Soelden
Kolejny dzień mojej podróży po Tyrolu. Trafiłem do Soelden, słynnego Soelden, w którym James Bond latał samolotem i pił wstrząśnięte nie mieszane drinki, a najlepsi na świecie alpejczycy rozpoczynają sezon zimowy. Zapraszam Cię na wizytę na dwóch narciarskich lodowcach: Rettenbach i Tiefenbach oraz na chwilę wieczornego relaksu w Aqua Dome.
zobacz vloga »
Lodowiec Stubai - narty w niebie
Lodowiec Stubai, to największy teren narciarski w Austrii na lodowcu. Na lodowcu byłem dwa dni. Pierwszego dnia pogoda nie rozpieszczała, cały czas "walczyła". Były chwile ze słońcem, ale były momenty, kiedy widoczność spadała prawie do zera. W kolejnym dniu, aura była już bardzo życzliwa i na trasach było tylko słońce, słońce i chmury... w dole chmury.
zobacz vloga »
Lodowiec Hintertux w pełnym słońcu
Hintertux - ostatni z ośrodków narciarskich na lodowcu "tyrolskiej piątki". Tym razem wyjazd na narty, do jedynego w Austrii, całorocznego ośrodka narciarskiego, udał się w stu procentach. Nareszcie mogę Wam zaprezentować, ten wyjątkowy, lodowiec w pełnej krasie, bo pogoda i warunki narciarskie były... petarda ;).
zobacz vloga »
FacebookUdostępnij FacebookLubię to TwitterUdostępnij BlipUdostępnij WykopUdostępnij FlakerUdostępnij ŚledzikUdostępnij
Redakcja:
skionline.pl
e-mail: skionline@skionline.pl

Redakcja zastrzega sobie prawo dokonywania zmian we wszystkich informacjach. Wykorzystywanie treści tylko w celach prywatnych. Newsletter skionline.pl może być wysyłany do partnerów biznesowych, znajomych i przyjaciół. Zakaz powielania i wykorzystania treści w internecie oraz na nośnikach cyfrowych. skionline.pl® jest zastrzeżonym znakiem towarowym.

Jeżeli nie chcesz otrzymywać newslettera skionline.pl kliknij tutaj

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje