Newsletter archiwalny
Bezpieczeństwo na stoku to podstawa!

Wysłany dnia: 2018.02.15
Bezpieczeństwo na stoku to podstawa!
Sezon narciarski w pełni, zima w końcu dopisała i wszyscy chcemy wykorzystać ten czas jak najlepiej aby wyjeździć się na maksa. W tym ferworze zimowego szaleństwa nie zapominajmy jednak o kilku podstawowych aspektach naszej śnieżnej rozrywki czyli odpowiednio dobranym kasku czy goglach, one także pełnią ważną rolę w Twoim bezpieczeństwie na stoku - gwarantują odpowiednio szerokie pole widzenia, kontrast kolorów i ochronę wzroku a kask - wiadomo, chroni nasz najważniejszy narząd!

W Lutym skupiamy się na temacie bezpiecznego narciarstwa dlatego w tym miesiącu zapraszamy na nasz blog na którym przedstawiamy kolekcję kasków i gogli ale również poruszamy temat zasad użytkowania stoków narciarskich. Odwiedź nasze sklepy i portal, spotkaj się z nami na testach narciarskich i ciesz się zniżkami jakie przygotowaliśmy w lutym!
Bezpiecznie i stylowo. Zasady użytkowania stoku.
Kaski narciarskie są obecnie niezbędnym elementem ekwipunku narciarza. Mimo, że w Polsce osoby dorosłe nie mają obowiązku ich zakładania, coraz więcej osób się na to decyduje. To świetna wiadomość! Świadczy o zwiększeniu świadomości Polaków jako użytkowników stoku. Poza oczywistym faktem, że kask gwarantuje bezpieczeństwo, zapewnia również komfort i właściwą temperaturę głowy. W kaskach Salomona stosuje się szereg technologii, które poprawiają i bezpieczeństwo, i wygodę. W tym miesiącu najwięcej uwagi poświęcamy bezpieczeństwu na stokach. W narciarstwie jest ono fundamentalną sprawą. W poprzednich postach pisaliśmy o goglach i kaskach Salomona, ich doborze oraz zaletach. Jednak kask nie będzie w stanie zapewnić nam bezpieczeństwa, jeśli nie uruchomimy tego, co się pod nim znajduje, czyli... głowy. Na trasie nie jesteśmy sami, nie chodzi więc tylko o nas, ale i o innych użytkowników stoków. Należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach korzystania z tras.
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Amer Sports
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje