Newsletter archiwalny
HEAD - dołącz do grona Speedoholików

Wysłany dnia: 2010.12.30
Speedoholicy wychodzą z cienia!
Wszystko wskazuje na to, że ten sezon został opanowany przez Speedoholików! Są szybcy, są uzależnieni i bardzo nie lubią czekać. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego speedoholizm atakuje najlepszych. W grupie zarażonych znaleźli się m.in. Bode Miller, Lindsey Vonn, Dider Cuche oraz Wojtek Szczepanik. Uwaga! Tej zimy przewidujemy prawdziwą epidemię!
Dołącz do elitarnego grona Speedoholików na head-helps.com
Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez ekscytującego pędu, ujawnij swoje uzależnienie i dołącz do najszybszej na świecie grupy wsparcia na head-helps.com. Każdy, kto zarejestruje się jeszcze w tym roku, weźmie udział w losowaniu superszybkich nagród!

Więcej: head-helps.com
Najszybsze filmy sezonu!
Zapraszamy do oglądnięcia dwóch najszybszych filmów tego sezonu. W rolach głównych Bode Miller i Lindsey Vonn.
Technologia KERS
Co sprawia, że stajnia wyścigowa HEAD zostawia innych daleko w tyle? Talent i umiejętności zawodników wspomagane technologią KERS, która działa jak turbo-dopalanie!
Team HEAD zdominował Alpejski Puchar Świata
Lindsey Vonn triumfowała w superkombinacji we francuskim Val d'Isere, obejmując prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Zawodniczka została uznana w plebiscycie AP sportowcem roku 2010 w kategorii kobiet!

Ted Ligety jest w tym sezonie niekwestionowanym mistrzem w gigancie!
Więcej informacji na blogu HEAD.

Wojciech Szczepanik jest polskim ambasadorem speedoholizmu. Jest szybki, jest uzależniony i tej zimy będzie o nim naprawdę głośno. Zwłaszcza, że to kolejny rok Wojtka w teamie HEAD.
Najszybszy funpage świata, czyli Speedoholicy na facebooku
Na funpage Head Ski Polska na facebooku prowadzony jest cykl "okiem eksperta" - spotkania z polskimi zawodnikami teamu HEAD. Pierwsze spotkanie z Wojtkiem Szczepanikiem cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przed nami spotkanie z Bartkiem Sibigą oraz Piotrem Węcławowiczem. Z Bartkiem będziecie mogli porozmawiać między innymi o filmie "Folklor" - najlepszej polskiej produkcji narciarskiej.

W katalogu HEAD na profilu Head Ski Polska na facebooku znajdziecie wszelkie informacje o najszybszych nartach świata i całej kolekcji HEAD. Na profilu znajdziecie też wiele okazji do wygrania longsleeve'ów potwierdzających przynależność do elitarnego grona Speedoholików oraz inne gadżety dla fanów prędkości.
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Cool Sport

Jeżeli nie chcesz otrzymywać newslettera skionline.pl kliknij tutaj

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje