Newsletter archiwalny
HEAD - dołącz do grona Speedoholików

Wysłany dnia: 2010.12.30
Speedoholicy wychodzą z cienia!
Wszystko wskazuje na to, że ten sezon został opanowany przez Speedoholików! Są szybcy, są uzależnieni i bardzo nie lubią czekać. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego speedoholizm atakuje najlepszych. W grupie zarażonych znaleźli się m.in. Bode Miller, Lindsey Vonn, Dider Cuche oraz Wojtek Szczepanik. Uwaga! Tej zimy przewidujemy prawdziwą epidemię!
Dołącz do elitarnego grona Speedoholików na head-helps.com
Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez ekscytującego pędu, ujawnij swoje uzależnienie i dołącz do najszybszej na świecie grupy wsparcia na head-helps.com. Każdy, kto zarejestruje się jeszcze w tym roku, weźmie udział w losowaniu superszybkich nagród!

Więcej: head-helps.com
Najszybsze filmy sezonu!
Zapraszamy do oglądnięcia dwóch najszybszych filmów tego sezonu. W rolach głównych Bode Miller i Lindsey Vonn.
Technologia KERS
Co sprawia, że stajnia wyścigowa HEAD zostawia innych daleko w tyle? Talent i umiejętności zawodników wspomagane technologią KERS, która działa jak turbo-dopalanie!
Team HEAD zdominował Alpejski Puchar Świata
Lindsey Vonn triumfowała w superkombinacji we francuskim Val d'Isere, obejmując prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Zawodniczka została uznana w plebiscycie AP sportowcem roku 2010 w kategorii kobiet!

Ted Ligety jest w tym sezonie niekwestionowanym mistrzem w gigancie!
Więcej informacji na blogu HEAD.

Wojciech Szczepanik jest polskim ambasadorem speedoholizmu. Jest szybki, jest uzależniony i tej zimy będzie o nim naprawdę głośno. Zwłaszcza, że to kolejny rok Wojtka w teamie HEAD.
Najszybszy funpage świata, czyli Speedoholicy na facebooku
Na funpage Head Ski Polska na facebooku prowadzony jest cykl "okiem eksperta" - spotkania z polskimi zawodnikami teamu HEAD. Pierwsze spotkanie z Wojtkiem Szczepanikiem cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przed nami spotkanie z Bartkiem Sibigą oraz Piotrem Węcławowiczem. Z Bartkiem będziecie mogli porozmawiać między innymi o filmie "Folklor" - najlepszej polskiej produkcji narciarskiej.

W katalogu HEAD na profilu Head Ski Polska na facebooku znajdziecie wszelkie informacje o najszybszych nartach świata i całej kolekcji HEAD. Na profilu znajdziecie też wiele okazji do wygrania longsleeve'ów potwierdzających przynależność do elitarnego grona Speedoholików oraz inne gadżety dla fanów prędkości.
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Cool Sport

Jeżeli nie chcesz otrzymywać newslettera skionline.pl kliknij tutaj

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021