Newsletter archiwalny
Ischgl otwiera sezon 2016/2017. Relax. If you can...!

Wysłany dnia: 2016.11.25
wtorek, 15 listopada 2016
Ischgl otwiera sezon 2016/2017
Relax. If you can...!
Szukasz niezapomnianych chwil spędzonych na śniegu? Zapraszamy zatem do Paznaun - austriackiej lifestyle'owej mekki! Bajkowa, zimowa sceneria i otulone śniegiem góry są wymarzonym wręcz miejscem do uprawiania narciarstwa alpejskiego, freeride'u, chodzenia na tourach lub jazdy na snowboardzie.

Rozpoczęcie sezonu zaplanowano już na 24 listopada. Weekend obfitował będzie w liczne atrakcje, w tym koncert rokowy w samym sercu Silvretty. Warto jeszcze wspomnieć o najnowaocześniejszej infrastrukturze i nowościach w Ischgl, dzięki którym zimowe wakacje mają naprawdę wyjątkowy wymiar.
Więcej informacji na temat Ischgl »
Co nowego w sezonie 2016/17?
W nadchodzącym sezonie zimowym, Ischgl pochwalić się może trzema nowościami. Prócz nowej, 2-kilometrowej trasy wiodącej do samej doliny, na odwiedzajacych region czeka "Ischgl Skyfly" - nowa kolej Flimjochbahn, którą wyjedziemy na sam szczyt. Kolejną atrakcją jest nowa aplikacja iSki Ischgl App, za pomocą której codziennie wygrać można atrakcyjne nagrody.
Więcej informacji o regionie narciarskim »
Fantastyczne zakwaterowanie w najlepszej cenie
W Ischgl znajdą Państwo szerokie wybór hoteli i apartamentów. Szukacie zakwaterowania dla całej rodziny? A może uroczego domku na romantyczny urlop? Proszę bardzo - wystarczy sprawdzić najciekawsze oferty!
Zarezerwuj swój pobyt - szybko & wygodnie! »
Nie podjęli jeszcze Państwo decyzji? Zachęcamy do wysłania niezobowiązującego zapytania »
CZYSTA ROZKOSZ.
Kulinarna strona Ischgl!
Doba kuchnia jest nieodłacznym elementem udanych wakacji. Ischlg od lat słynie z tradycyjnych, opartych na lokalnych recepturach dań, które spróbować m.in. można w dwóch restauracjach wymienianych w przewodnikach kulinarnych - "Gault Millau 2017" i "Guide A la Carte 2017".
Więcej informacji »
ISCHGL SKYFLY:
nowy wymiar przyjemności!
Dwa kilometry długości, 50 m wysokości i maksymalna prędkość do 84 km / godz.: 26 listopada 2016 oficjalnie otwarta zostanie kolejka Flying Fox "Ischgl Skyfly"! Czym wyróżnia się nowa kolej? Otóż narciarze przemieszczać się będą na podwieszonych na dwóch linach siedzeniach ze specjalnym patentem umożliwiającym podróż z nartami.
Więcej informacji »
Kontakt:
Paznaun
Ischgl Tourism Association

Dorfstr. 43
6561 Ischgl
Austria

Tel. +43 50990
Fax +43 50990 199

info@paznaun-ischgl.com
www.paznaun-ischgl.com
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Paznaun - Ischgl Tourism Association
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje