Newsletter archiwalny
Kronplatz - miejsce obowiązkowe w narciarskim pamiętniku narciarza!

Wysłany dnia: 2013.12.06
Kronplatz - miejsce obowiązkowe
w narciarskim pamiętniku narciarza!
Choć to nie najwyższa góra w Południowym Tyrolu, wśród narciarzy i snowboardzistów uważana jest za najlepszą. Bo i stoki szerokie i bezpieczne, gondole szybkie, a snowpark jeden z największych w Europie.
A co nowego zastaniemy i jakie imprezy czekają nas na Kronplatzu w sezonie 2013/2014, który oficjalnie zainaugurowano 30 listopada 2013? Przecztajcie poniżej!


"Odświeżona" gondola Alpen


W nadchodzącym sezonie zimowym, turyści odwiedzający Kronplatz korzystać będą z przebudowanej i zmodernizowanej gondoli Alpen. Nowe wagony kolei Alpen Connection pomieszczą aż dziesięć osób, które podróżować będą na wygodnych, skórzanych kanapach. Co więcej, w gondoli korzystać będzie można z bezprzewodowej sieci Wi - Fi.

więcej informacji »Red Bull Kronplatz Cross - 7 - 8 lutego 2014
Grdzie? - Kronplatz - Valdaora - Olang (Gassl)


"Red Bull Kronplatz Cross" to niezwykle fascynujące zwody skicrossowe odbywające się na stokach Valdaora-Olang. Rywalizujący w grupach zawodnicy będą musieli pokonać stok usłany licznymi przeszkodami i w jak najszybszym czasie zjechać na sam dół. Zawody są niezwykle widowiskowe, bowiem po drodze zawodnicy skaczą nad drewniana chatą i przemykają między wielkimi, lodowymi rzeźbami. Zawody mają otwartą formułę - udział w Red Bull Kronplatz Cross mogą wziąć wszyscy, którzy czują się na siłach pokonać skicrossową trasę.

więcej informacji »Snow Volleyball Powered by Amway
28-30 marca 2014
Gdzie? - Kronplatz - w pobliżu dzwonu Concordia 2000


Spektakularne wydarzenie sportowe! Zawody w siatkówce na śniegu odbędą się w bajkowej scenerii Dolomitów, na samym szczycie Kronplazu. Organizatorzy Snow Volleyball Tour 2014 obiecują świetną zabawę, w której udział wezmą najlepsi siatkarze i tysiące kibiców.

więcej informacji »"Locknfescht - The Puddle Party
13 kwietnia 2014, godz. 10.00
Gdzie? - Kronplatz - trasa Seewiese


Po rocznej przerwie szalona impreza powraca na Kronplatz! Zawody, podczas których zawodnicy próbują pokonać jeziorko, które tworzy się z topniejącego śniegu na trasie Seewisen dostarczają - zarówno rywalizującym śmiałkom, jak i widzom - wielkich emocji i jeszcze większej dawki dobrego humoru. Idea zawodów zrodziła się wśród lokalnej ludności ponad dziesięć lat temu. Chcąc hucznie zakończyć sezon, Włosi ślizgali się na powierzchni małego jeziorka, które - dziś celowo powiększone - tworzy się na stoku Kronplatzu. Na przestrzeni lat widowiskowe i nieco zwariowane święto zyskało popularność również poza granicami Południowego Tyrolu. Samochody bez kół, łóżka, wanny, rakiety, leżaki i parasole - każdy środek lokomocji jest dobry, by wystartować w "kałużowym party"!

więcej informacji »

List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Kronplatz
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje