Newsletter archiwalny
Livigno - poczuj magię Alp w najpiękniejszym włoskim kurorcie!

Wysłany dnia: 2015.11.09
Livigno - piękna zima w najlepszym europejskim kurorcie!
Jeden z ulubionych kurortów Polaków rozpoczyna sezon narciarski już 28. listopada. Darmowy Skipass, Freeride,
czy Family Week - to tylko niektóre z tegorocznych atrakcji kurortu.
SKIPASS GRATIS
Zarezerwuj minimum 4 noclegi w hotelu lub tygodniowy pobyt w apartamencie w Livigno i spytaj o darmowy skipass. Promocja obowiązuje od 28 listopada do 19 grudnia 2015 roku oraz od 09 kwietnia do 01 maja 2016 roku.
Gwarantujemy świetne warunki narciarskie, piękną pogodę oraz doskonale przygotowane trasy, dopasowane do każdego poziomu zaawansowania.
więcej informacji »
TERENY NARCIARSKIE
Położone wśród gór i niesamowitej przyrody Livigno, to raj dla narciarzy. Nic nie jest w stanie przebić tutejszego słońca i klimatu wysokogórskiego.
Tutaj nie utkniesz w kolejce do wyciągów: każdej godziny 47 300 osób może wjechać na stoki, a 110 armatek śnieżnych, wspieranych przez 40 ratraków, zapewnia stałe naśnieżenie aż na 80% naszych stoków.
więcej informacji »
RODZINNY TYDZIEŃ W LIVIGNO
Wyjeżdżając z rodziną na tygodniowe wakacje w terminie od 23 do 30 stycznia lub od 19 do 26 marca 2016 roku skorzystacie z wyjątkowej oferty! Jeżeli dwie osoby dorosłe opłacą pobyt, dziecko poniżej 12 roku życia otrzymuje bezpłatny pobyt z wyżywieniem, darmowy skipass, wypożyczenie sprzętu i szkolenie narciarskie! Kolejne dzieci w rodzinie, które nie ukończyły 12 lat skorzystają z 50-proc. rabatu.
Na pozostałe dzieci czekają atrakcyjne zniżki.
więcej informacji »
FREERIDE
Livigno to jedno z najważniejszych miejsc dla fanów freeride'u z całego świata. Z roku na rok rośnie ilość odwiedzających kurort, właśnie ze względu na warunki do freeridowej zabawy.
Projekt Freeride gwarantuje aktualne informacje na temat stabilności pokrywy snieżnej. W tym sezonie Livigno udostępni także system informacji wizualnej dla freeriderów oraz dwie trasy dla fanów rakiet śnieżnych i wspinaczki górskiej.
więcej informacji »
FUN & PARTY
W Livigno każdy wieczor to świetna zabawa: aprés-ski, happy hours, lokalna kuchnia, restauracje na stokach oraz puby i dyskoteki.
więcej informacji »
ZAREZERWUJ POBYT »
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Azienda di Promozione e Sviluppo Turistico di Livigno
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje