Newsletter archiwalny
Magia zimy w sercu Karyntii

Wysłany dnia: 2015.11.23
Magia zimy
w sercu Karyntii
Mało który region sportów zimowych ma tak różnorodną ofertę sportowo-rekreacyjną jak Villach. W stacjach Gerlitzen Alpe i Dreiländereck poszusujemy na nartach. W rezerwacie przyrody Dobratsch znajdziemy optymalne warunki do uprawiania narciarstwa tourowego i biegowego. Villach zapewnia wszystkie atrakcje właściwe miastu, natomiast "wisienką na torcie" oferty zimowej jest nowoczesny ośrodek termalny KärntenTherme w Warmbad-Villach.
Szlak narciarski dookoła góry na Gerlitzen Alpe
Sieć tras narciarskich na Gerlitzen Alpe obejmuje 25 nartostrad o zróżnicowanym stopniu trudności, na które składają się 42 km starannie wyratrakowanych stoków oraz 15 km szlaków narciarskich w głębokim śniegu.
Lecznicze działanie wody: ThermenResort Warmbad-Villach
Nowe pokłady energii warto zaczerpnąć tam, gdzie bije ich źródło i gdzie czuje się je najsilniej. Na przykład w basenie termalnym zasilanym z macierzystego źródła termalnego w ThermenResort Warmbad-Villach. Tutaj ciepła, witalizująca woda źródlana wytryskuje już od stuleci, a i jej właściwości znane są od dawien dawna. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, a także przynosi ulgę przy schorzeniach aparatu ruchu. Koi, energetyzuje i przyjemnie masuje skórę.
Rakiety śnieżne – krok za krokiem przez śnieżne pola
Wędrówki na rakietach śnieżnych zdobywają sobie z roku na rok coraz więcej zwolenników. Każdy sam ustala swoje tempo: przyjemny spacer czy żwawy marsz. Leciutko suniemy po śniegu i podziwiamy zimowe krajobrazy. A do tego wędrówki na rakietach śnieżnych nie tylko sprawiają przyjemność, ale także w nieinwazyjny sposób poprawiają kondycję. Są łatwe do nauczenia i dostępne dla każdego. W ośrodkach Dreiländereck, Gerlitzen Alpe oraz w Parku Krajobrazowym Dobratsch wędrujemy z przewodnikami i stróżami parku. Oferta wędrówek jest spora: od spaceru na próbę po zdobywanie szczytów.
Więcej o Karyntii »
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Kärnten Werbung GmbH
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje