Newsletter archiwalny
Narciarska majówka na lodowcach - oferty specjalne

Wysłany dnia: 2013.03.15
Narciarska majówka na lodowcach!
Majowy urlop na lodowcach to absolutnie wyjątkowe doświadczenie - niskie temperatury, mroźny wiatr i gęste śnieżyce odeszły wraz z zimą. To czas na łapanie wiosennego słońca i jazdę na pokrytym wciąż grubą warstwą śniegu wiecznym lodzie.

Niemniej jednak, prócz doskonałych warunków na trasach, lodowce oferują w maju znacznie więcej. Czy odmówicie sobie błogiej sjesty na skąpanym w słońcu tarasie górskiej restauracji? Czy oprzecie się kieliszkowi prosecco i kawałkowi ciepłego strudla? Czy nie macie ochoty wyciągnąć się na wygodnym leżaku, podziwiać góry i łapać pierwszą w roku opaleniznę? Jeżeli propozycja brzmi kusząco, zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych ofert, które - specjalnie na długi majowy weekend - przygotowały położone w sąsiedztwie lodowców hotele. Ach, bardzo ważne! Przed wyjazdem nie zapomnijcie spakować okularów słonecznych i kremu - koniecznie z wysokim filtrem!
Hotel Erika
Tyrol, Lodowiec Stubai
Hotel Erika - Tyrol, Lodowiec Stubai 7 noclegów, 6-dniowy Stubaier Super Skipass, wyżywienie w formie śniadań i 4-daniowych obiadokolacji, możliwość korzystania z zaplecza wellness.
od 610 € za osobę
Hotel Vier Jahreszeiten
Kaprun / Zell am See
Hotel Vier Jahreszeiten - Kaprun / Zell am See 7 noclegów, śniadania i obiadokolacje, 6-dniowy skipass, bezpłatne korzystanie z zaplecza SPA i fitness, zniżka na wejście do kompleksu termalnego Tauern Spa Kaprun.
od 675 € za osobę
Vital & Sporthotel Edelweiss
Tyrol, Lodowiec Stubai
Vital & Sporthotel Edelweiss - Tyrol, Lodowiec Stubai 7 noclegów, śniadania i obiadokolacje, bezpłatne korzystanie z zaplecza SPA i wellness o powierzchni 1200 m², bezpłatny Skubis.
od 497 € za osobę
Panorama Appartements
Tyrol, Sölden
Panorama Appartements - Tyrol, Sölden 7 noclegów, 6-dniowy skipass, możliwość korzystania z hotelowego zaplecza wellness, jedno wieczorne wejście do parku wodnego Aqua Dome.
od 438 € za osobę
Appartementhaus A Casa
Tyrol, Sölden
Appartementhaus A Casa - Tyrol, Sölden 7 noclegów w apartamencie dla 2-3 osób! Tylko w weekend majowy na hasło skionline.pl 20% rabatu od standardowych cen, podana cena zawiera już rabat.
od 403,20 € za apartament
Activehotel Bergkönig
Tyrol, Lodowiec Stubai
Activehotel Bergkönig - Tyrol, Lodowiec Stubai 7 noclegów w cenie 6, śniadania i obiadokolacje, popołudniowe przekąski, możliwość korzystania z hotelowego zaplecza SPA i wellness.
od 480 € za osobę
Thermal Badhotel Kirchler
Tyrol, Hintertux
Thermal Badhotel Kirchler - Tyrol, Hintertux 7 noclegów, śniadania i obiadokolacje, 6-dniowy skipass, zaplecza Wellness, spacer z pochodniami, narciarskie safarii z przewodnikami.
od 729 € za osobę
Top Residence Kurz
Południowy Tyrol, Maso Corto
Top Residence Kurz - Południowy Tyrol, Maso Corto 7 noclegów, 6-dniowy skipass,
korzystanie z basenu i SPA,
koktajl powitalny oraz prezentacja slajdów z doliny Val Senales.
od 272 € za osobę
Redakcja:
skionline.pl
e-mail: skionline@skionline.pl

Redakcja zastrzega sobie prawo dokonywania zmian we wszystkich informacjach.
Wykorzystywanie treści tylko w celach prywatnych. Newsletter skionline.pl może być wysyłany do partnerów biznesowych, znajomych i przyjaciół. Zakaz powielania, lub wykorzystania treści w internecie, lub na płytach CD.

Jeżeli nie chcesz otrzymywać newslettera skionline.pl kliknij tutaj

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021