Newsletter archiwalny
Newsletter skionline.pl - oferty wyjazdów narciarskich

Wysłany dnia: 2011.10.18

Drodzy Czytelnicy,

Dzisiejszy newsletter kierujemy do tych z Państwa, którzy na narty chcą wybrać się pod dobrą opieką. Najprężniej działające szkoły narciarskie przygotowały już ofertę wyjazdów szkoleniowych na nadchodzący sezon zimowy, na które zapisywać można się już teraz! Prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów szkolenia pozwolą podszkolić technikę, spędzić zimowy urlop w fajnym towarzystwie i odwiedzić ciekawe miejsca w kraju i za granicą. Wśród przygotowanych z myślą o osobach prezentujących różny poziom zaawansowania ofert, z pewności znajdą Państwo wyjazd skrojony na miarę własnych potrzeb!

Redakcja skionline.pl

Blizzard Demo Team Poland
5 - 12 listopada 2011
Stubai, Austria
Rozpocznij sezon z Blizzard Demo Team Poland na urokliwym tyrolskim lodowcu Stubaital, w luksusowym hotelu w Neustift. To wszystko sprawi że poczujesz prawdziwy smak narciarstwa!!!
Carving Sport
5 - 11 listopada 2011
Stubai, Austria
Najlepszy pomysł na dłuuugi listopadowy dżdżysty weekend? Przedsmak wielkiej zimy w lodowcowej pigułce. Życzliwa (zazwyczaj) aura i życzliwi (zawsze) instruktorzy - w takich okolicznościach jesień zyskuje na popularności!
STRAMA
6 - 12 listopada 2011
Stubai, Austria
Atrakcyjny wyjazd narciarsko - snowboardowy STRAMA SKI & CELEBRATION podczas którego rozpoczniemy obchody 10 lat działalności naszej szkoły. Zadbaliśmy o to, aby program apres ski był pełen relaksu i wytchnienia po codziennych zmaganiach na stokach lodowca Stubai.
Brenna-Ski.pl
5 - 12 listopada 2011
Stubai, Austria
Oferta skierowana głównie do rodzin z dziećmi. Polecana szczególnie tym, którzy nie mogą doczekać się zimy, by wyciągnąć swoje "deski" i poszaleć na porządnych stokach.
GO4ADVENTURE
3 - 10 grudnia 2011
Kronplatz, Włochy
Wyjazd nastawiony jest na rozwijanie umiejętności narciarskich uczestników przy jednoczesnej dobrej zabawie i relaksie pomimo sportowego zmęczenia.
Live Sport
11 - 18 grudnia 2011
Pinzolo, Włochy
Zapraszamy na otwarcie sezonu "razem lecz osobno" - wyjazd dla dorosłych i dla rodzin! Free Ski - WŁOCHY - 150 km tras...
Ptak-team
5 - 12 listopada 2011
Kaprun, Austria
Wyjazd dla osób z zacięciem sportowym(trening slalomu i giganta z pomiarem czasu) oraz dla osób chcących poprawić technikę narciarską. Zapraszamy!!!
SKIACTIVE
9 - 13 listopada 2011
Pitztal, Austria
Okazja do poszusowania, w czasie kiedy stoki nie są jeszcze zatłoczone, a większość narciarzy nie zdążyła nawet pomyśleć o wyciągnięciu sprzętu zimowego ze strychu. Przed Wami szkolenie narciarskie pod okiem instruktorów SKIACTIVE oraz szalone wieczory na apres ski.
SKIRACINGDAYS
6 - 12 listopada 2011
Hintertux, Austria
Zapraszamy Państwa na niezapomniany tydzień białego szaleństwa! Wspaniała atmosfera, mocne apres ski i profesjonalne szkolenie pod okiem najlepszych instruktorów to tylko niektóre atrakcje dla uczestników naszych szkoleń. Serdecznie zapraszamy fanów narciarstwa.
Redakcja:
skionline.pl
e-mail: skionline@skionline.pl

Redakcja zastrzega sobie prawo dokonywania zmian we wszystkich informacjach.
Wykorzystywanie treści tylko w celach prywatnych. Newsletter skionline.pl może być wysyłany do partnerów biznesowych, znajomych i przyjaciół. Zakaz powielania, lub wykorzystania treści w internecie, lub na płytach CD.

Jeżeli nie chcesz otrzymywać newslettera skionline.pl kliknij tutaj

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje