Newsletter archiwalny
Rodzinny urlop w Maso Corto

Wysłany dnia: 2011.05.26


Rodzinny urlop w Maso Corto

Maso Corto, malutka wioska we włoskich Alpach w Południowym Tyrolu, to idealne miejsce na letni, rodzinny wypoczynek! Atrakcje czekają zarówno dla dzieci jak i rodziców!

Dzięki wyjątkowemu położeniu miejscowości - tuż u stóp lodowca, również latem można poszusować na nartach, desce lub ulepić bałwana! Latem czynny jest również Snow Park na lodowcu, zawsze doskonale przygotowany.

Co ważne latem, Maso Corto, jest również idealnym letnim miejscem wypadowym na wycieczki trekkingowe o różnym stopniu trudności.

Polecamy zakwaterowanie w Top***Residence Kurz, gdzie porozumieć można sie również po polsku! Do Państwa dyspozycji są apartamenty przeznaczone od 2 do 6 osób, z aneksem kuchennym i łazienką.
Na terenie hotelu znajduje się również duży basen z centrum wellness, z którego korzystanie jest bezpłatne.

Chcąc urozmaicić pobyt naszym gościom, przygotowaliśmy specjalny, atrakcyjny program, obejmujący m.in.: wycieczki z przewodnikiem w najbliższą okolicę, turnieje piłki nożnej, siatkówki i pokazy slajdów. Najmłodszym zapewniamy polskojęzyczną opiekę w naszym Mini Clubie.

Pozdrawiam i zapraszamy,
Dyrektor Top***Residence Kurz - Sepp Platzgummer & Team: Agnieszka, Iwona, Jagoda i Lino

www.masocorto.it

Oferty dla rodzin

już od 360 EUR / tydzień

Szczegóły na: www.masocorto.it

Zarezerwuj urlop już dziś!

Znajdziesz nas też na
Facebooku!
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Top***Residence Kurz

Jeżeli nie chcesz otrzymywać newslettera skionline.pl kliknij tutaj

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje