Newsletter archiwalny
Sprytna Sezonówka

Wysłany dnia: 2017.10.05
czwartek, 5 października 2017
Jeszcze tylko przez miesiąc można zakupić całosezonowy karnet do zupełnie odmienionego Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, który w tym sezonie pokaże nam swoje nowe zimowe oblicze!
ZMIANY NA SEZON 2017/18
  • dwie nowoczesne 6- osobowe kanapy z Soliska na Wierch Pośredni oraz z Soliska na Halę Skrzyczeńską,
  • 10-osobowa złota gondola, która w około 4 minuty przewiezie nas z dolnej stacji Szczyrk Gondola (dawniej nazywane Parkingiem u Kowalskiego lub przystankiem Leśniczówka) na Halę Skrzyczeńską,
  • nowoczesny i pełni automatyczny system naśnieżania wyposażony w 230 lanc i armatek śnieżnych firmy TechnoAlpin, które zasilał będzie zbiornik wodny o pojemności 100 000 m³ zlokalizowany na Hali Skrzyczeńskiej.
REGIONALNY KARNET W SZCZYRKU
Podobnie jak w zeszłych latach w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim (dziś Szczyrk Mountain Resort) i w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku obowiązuje jeden karnet. Co oznacza, że narciarze mają do dyspozycji 40 km zróżnicowanych tras narciarskich.
SPRYTNA SEZONÓWKA
Przedsprzedaż karnetów na cały sezon ruszyła od początku września i trwa do końca października.

Za 899 zł dostajemy możliwość szusowania przez cały sezon narciarski w Szczyrku. Dla tych, dla których Beskidy to za mało dostępna jest także opcja karnetu sezonowego z możliwością jazdy w Szczyrku i słowackich ośrodkach Tatry Mountain Resort.
JAZDA WIECZORNA W SZCZYRKU
Narciarze, którzy lubią jeździć wieczorem, po świeżo zmrożonym sztruksie mają szansę zakupić opcję no limit Sprytna Sezonówka+ jazdy wieczorne. Jazdy wieczorne będą odbywały się na trasach nr 1 i nr 3 w godzinach 18:00-21:00, do góry narciarzy wywiezie kolej gondolowa.
5 DNI GRATIS
Tylko teraz kupując Sprytną Sezonówkę otrzymujesz 5 dni darmowej jazdy w słowackich ośrodkach: Tatrzańska Łomnica, Jasna Chopok i Strebskie Pleso, do wykorzystania do 25.12.2017.
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Szczyrkowki Ośrodek Narciarski S.A.
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje