Newsletter archiwalny
To będzie cudowna zima w sercu Alp!

Wysłany dnia: 2015.10.19
Tyrolska zima w górach
80 stacji narciarskich, ponad 3000 km tras zjazdowych, 5 tyrolskich lodowców i nieograniczone możliwości jazdy w głębokim śniegu czy skitouringu! Do tego nowoczesne gondole i krzesła, brak kolejek do wyciągów, świetna infrastruktura oraz baza hotelowa, która spełni oczekiwania każdego narciarza. A co po nartach? W całym regionie znajduje się 6 ogólnodostępnych kompleksów term oraz cała masa atrakcji rodzinnych, historycznych czy sportowych. 25 października na lodowcu w Sölden rusza Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, który wszystkim narciarzom zwiastuje początek sezonu narciarskiego! Już teraz na wszystkich pięciu lodowcach czynne są wyciągi a z końcem listopada rusząją też niżej położone stacje. To będzie cudowna zima w sercu Alp!
Znajdź swoją wymarzoną stację narciarską i zarezerwuj zimowy urlop już dziś!
Rodzinne stacje narciarskie
Rodzinny urlop nie musi od razu oznaczać rezygnacji ze swoich pasji sportowych na rzecz tych dziecięcych, na pewno nie w Tyrolu. Darmowe skipassy dla najmłodszych? Żaden problem!
Odkryj rodzinne stacje narciarskie
Sportowe stacje narciarskie
Około 1420 km tras łączy swym przebiegiem 10 największych ośrodków narciarskich w Tyrolu. Znajdują się ona na wysokości pomiędzy 600 a 3340 m n.p.m. W prawie każdym ośrodku są stoki dla początkujących i zaawansowanych, a dla prawdziwych asów do pokonania nastromsze ściany w kraju sięgające 80% nachylenia.
Poznaj sportowe stacje narciarskie
Noclegi w Tyrolu
Szukasz noclegów w Tyrolu? Napisz do nas! Pomożemy Ci znaleźć idealne zakwaterowanie dla Ciebie, Twoich znajomych i całej rodziny! info@tirol.at
Napisz do nas!
Co zobaczyć w Tyrolu?
Jeśli akurat nie masz ochoty jeździć na nartach, odkryj Tyrol! Wybierz się na termy, poznaj nasze zamki, muzea i inne atrakcje. W Tyrolu na pewno nie będziesz się nudził!
www.tyrol.pl
Wystaw opinię
Jakie informacje o Tyrolu chciałbyś/chciałabyś wkrótce otrzymywać? Sugestie można przesyłać do nas e-mailem.
Zmiana danych
Nowy adres e-mail, zmienione nazwisko Odbiorcy? Tu możesz szybko i w łatwy sposób zaktualizować swoje dane.
© 2015 Tirol Werbung
Impressum: Tirol Werbung GmbH, Maria-Theresien-Straße 55, 6020 Innsbruck, Österreich, t +43.512.5320-0, f +43.512.5320-100, info@tirol.at, www.tirolwerbung.at
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Tirol Werbung GmbH
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje