Newsletter archiwalny
Tre Cime / 3 Zinnen w Dolomitach - odkrywaj nieodkryte

Wysłany dnia: 2017.10.19
czwartek, 19 października 2017
Tre Cime / 3 Zinnen w Dolomitach
Wielokrotnie nagradzana stacja narciarska Tre Cime / 3 Zinnen w Dolomitach
Zapraszamy Państwa do przeżycia niezwykłej przygody w samym sercu wpisanych na listę UNESCO Dolomitów. Pięć sąsiadujących ze sobą górskich szczytów i niemal 100 km tras - Tre Cime w Dolomitach / 3 Ziennen to absolutnie niezwykły ośrodek oferujący kameralną atmosferę i wolne od tłumów trasy, odpowiednie dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Doskonała jakość stoków, gwarancja śniegu i różnorodność - we wszystkich wspomnianych kategoriach w rankingu niemieckiego portalu skiresort.de nasza stacja uzyskała najwyższe noty. Co więcej - to dość dobrze znany fakt - w Południowym Tyrolu aż przez 300 dni w roku świeci słońce.
www.dreizinnen.com
Zobacz daty otwarcia »
Tre Cime / 3 Zinnen - narciarskie Święta Bożego Narodzenia
Miejsca na narciarskiej mapie, gdzie Święta obchodzi się wyjątkowo
Rozbrzmiewające dźwięki muzyki, doskonała kuchnia i blask bożonarodzeniowych lampek. Taka właśnie atmosfera panuje w okresie Świat w mieszczącej się w samym sercu wpisanych na listę UNESCO Dolomitów stacji Tre Cime / 3 Ziennen. Szczególnie warto wybrać się tutaj w okresie między 2 grudnia 2017, a 7 stycznia 2018, gdy cały region zmienia się w bajkową, świąteczną krainę.
Więcej informacji »
Nowe połączenie & Giro delle Cime
W bliskim kontakcie z naturą
Czy mieli Państwo okazję jeździć na nartach na pięciu połączonych ze sobą szczytach mieszczących się w samym sercu wpisanych na listę UNESCO Dolomitów? Dzięki nowemu, powstałemu dwa lata temu połączeniu "Giro delle Cime" atrakcja ta dostępna jest dla wszystkich pasjonatów narciarstwa. Udając się wspomnianym szlakiem zaliczą Państwo liczne trasy i odwiedzą dwie sąsiadujące ze sobą prowincje.
Więcej informacji »
Alpejska i śródziemnomorska kuchnia, czyli prawdziwa uczta dla podniebienia
Prawdziwe narciarstwo nie ogranicza się wyłącznie do pokonywania kolejnych tras. Ważne, by odczuwając pierwsze oznaki zmęczenia, znaleźć odpowiedni czas na przerwę i posiłek. Pogodna atmosfera i kuchnia, która nie rozczaruje największych smakoszy są nieodłącznym elementem pobytu w tym jakże urokliwym miejscu. Szukają Państwo czegoś absolutnie wyjątkowego? Zapraszamy do górskich chat, w których gospodarze serwują najbardziej wykwintne dania kuchni alpejskiej i śródziemnomorskiej. Spróbujcie naszych makaronów, knedli i całej gamy innych przysmaków!
Więcej informacji »
Pociąg Ski Pustertal Express
Nowość w Południowym Tyrolu: kursujący co 30 minut pociąg Ski Val Pusteria Express przewozi narciarzy ze stacji Tre Cime / 3 Zinnen do ośrodka Plan do Corones / Kronplatz. Dlaczego warto skorzystać z pociągu? Otóż dlatego, że zaledwie w 35 minut docieramy w region oferujący kolejne 200 km tras! Bez konieczności zdejmowania butów narciarskich i bez uciążliwego przemieszczania się samochodem. Wystarczy wsiąść do pociągu i zrelaksować się podziwiając malownicze widoki.
Więcej informacji »
Coś dla rodzin
W Tre Cime / 3 Zinnen atrakcji nie brak również dla najmłodszych. Najodpowiedniejszym dla nich miejscem w całym regionie jest szczyt Baranci. Łagodne, szerokie tarasy są idealne, by dzieci, bez stresu i bezpiecznie, rozpoczęły przygodę z narciarstwem. Zjazd prowadzi ze szczytu aż do samej doliny. Ponadto, z myślą o dzieciach, w stacji zbudowano trzy tory saneczkowe, jedyną we Włoszech zagrodę z reniferami i całą rodzinę zabawnych bałwanów. Co więcej, odwiedzając górskie chaty i restauracje, w każdej z nich znajdą Państwo menu odpowiednie dla najmłodszych amatorów narciarstwa.
Więcej informacji »
Sanki, czyli frajda dla wszystkich
W stacji znajdują się aż trzy tory saneczkowe wytyczone na trzech różnych górach. Jeżeli tylko zapragną Państwo skorzystać z tej jakże zabawnej atrakcji, wystarczy wziąć sanki i wsiąść do jednej z gondoli przystosowanej do przewozu sprzętu. Warto podkreślić, ze wszystkie tory są naśnieżane i utrzymywane w doskonałej kondycji, nawet gdy nieco zawodzi zimowa aura. Frajda dla małych i dużych gwarantowana!
Więcej informacji »
Giro delle Cime
Od środy do niedzieli
27 grudnia 2017 - 18 marca 2018 | Start o godz. 9.35
Czy chcą poczuć Państwo prawdziwy klimat Dolomitów, gór wpisanych na światową listę UNESCO? Macie ochotę na coś innego niż tylko pokonywanie kolejnych tras? Zapraszamy zatem na szlak "Giro delle Cime" wiodący przez kolejne górskie szczyty. Wystarczy zapiąć sprzęt i udać się w narciarską podróż przez wtopioną w malownicze obrazy śnieżną krainę. Przemieszczając się miedzy niektórymi odcinkami skorzystać należy z miejscowego transportu - Salto Ski Shuttle.
Więcej informacji »
Free Fall Ride - niezwykła przejażdżka
Codziennie od 26 grudnia 2017 (konieczna wcześniejsza rezerwacja)
Gotowi na wyjątkową przygodę? Free Fall Ride to wyjątkowa atrakcja, z której skorzystać można w stacji Tre Cime / 3 Ziennen. Wszystkich z Państwa pragnących przeżyć dreszcz emocji i poczuć smak adrenaliny zapraszamy na wieczorny przejażdżkę ratrakiem. Wycieczki organizowane są po zmierzchu, a trasa przejazdu wiedzie stromymi trasami - z samej góry, aż do doliny.
Więcej informacji »
Posiłek dla renifera
Czwartki, 28 grudnia 2017 - 5 kwietnia 2018 2018 | od godz. 14.00
Jedyna we Włoszech zagroda z reniferami stanowi słynną atrakcję w Tre Cime / 3 Ziennen. Miejsce to usytuowane jest tuż przy górnej stacji kolei Croda Rossa. Karmili Państwo kiedykolwiek renifery? Jeżeli nie, zapraszamy do przeżycia tej niezwykłej, choć może nieco mało narciarskiej przygody! Proszę uwierzyć, że karmienie tych wyjątkowych zwierząt to nie tylko atrakcja dla dzieci.
Więcej informacji »
Jazda po zmroku & tobogganing
26 grudnia 2017 - 9 marca 2018 | od godz. 19.00 - 22.00
Jeżeli mają Państwo ochotę na narty po zmroku, zapraszamy na Monte Baranci, stok, który oświetlony jest miedzy godz. 19.00 - 22.00. Alternatywą dla nart są sanki - na amatorów tej rozrywki czeka 3-kilometrowy, również oświetlony tor. Wieczorem czynna jest również górska chata Rifugio Gigante Baranci.
Więcej informacji »
Oferty specjalne Tre Cime / 3 Zinnen
Dolomiti Super Premiere
25.11.2017 - 23.12.2017
4=3 Jeden dzień urlopu na nartach przy pobycie od 4 dni w prezencie. 4 dni pobytu i 4-dniowy karnet w cenie 3. Inny wariant tej oferty to pobyt i...
Zobacz szczegóły »
Dolomiti Super Sun
17.03.2018 - 08.04.2018
Dzień na nartach w prezencie 7=6 7 dni pobytu w cenie 6. 6=5 6-dniowy karnet narciarski w cenie 5-dniowego. Aby otrzymać bezpłatny dzień jazdy na...
Zobacz szczegóły »
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Drei Zinnen AG (SA)
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje