Newsletter archiwalny
Trentino otwiera sezon zimowy 2012/2013

Wysłany dnia: 2012.12.03
 
        inoltra youtube Pinterest  
 
   
      Trentino otwiera sezon zimowy 2012/2013      
     
Dzięki opadom śniegu w październiku i niskich temperaturach w ostatnich tygodniach, większość stacji narciarskich w Trentino wystartuje już początkiem grudnia. Najwcześniej, 22.11 ruszyły wyciągi w Madonna di Campiglio, w której 18.12.2012 odbędzie się nocny slalom mężczyzn.
I jeszcze dobre informacje dla wszystkich chcących do Trentino dostać się szybko i sprawnie! Od 01.12,  w każdą sobotę, z lotnisk w Krakowie i Poznaniu kursować będą samoloty, którymi dolecimy do Werony!
     
HIGHLIGHTS
       
FLY SKI SHUTTLE
Samolotem na narty

FIEMME 2013
MŚ w Narciarstwie Klasycznym


Od 8.12.2012 - 2012 do 7.04.2013, w każdą sobotę i niedzielę z lotnisk w Weronie, Bergamo i Wenecji do głównych stacji narciarskich będą kursować wygodne autobusy.

Po udanych mistrzostwach w 2003 roku, Val di Fiemme ponownie uzyskało prawa organizacji MŚ w Narciarstwie Klasycznym. Wielkie sportowe wydarzenie odbędzie się w dniach 20.02 – 03.03 2013.
twitter facebook Więcej
twitter facebook Więcej
ZIMOWE WAKACJE W TRENTINO
           
Trasy na 3 tys. m n.p.m.
 
SKIRAMA DOLOMITI Adamello Brenta to jeden z najważniejszych regionów narciarskich w Alpach. Niemal 400 km tras i 150 wyciągów łączy stacje położone w zachodniej części Trentino.

twitter facebook Więcej
           
Wakacje w Dolinie Słońca
 
Dolina VAL DI SOLE jest jednym z najciekawszych miejsc na narciarskiej mapie regionu Skirama Dolomiti adamello brenta. Działają tu trzy duże ośrodki narciarskie: Folgarida Marilleva, Peio i Passo Tonale.

twitter facebook Więcej
           
Narty na słonecznym płaskowyżu
  FOLGARIA, LAVARONE i LUSERNA to jeden z najwspanialszych regionów narciarskich we włoskim Trentino. Najlepiej przekonać się o tym, przypinając narty i udając na słynny szlak Skitour dei Forti.
twitter facebook Więcej
NIE PRZEGAP!
   
 
 
   

Bezpieczne wakacje na śniegu
W każdej ze stacji Trentino znaleźć można szkoły narciarskie zatrudniające wykwalifikowanych instruktorów. Z fachowej pomocy i nauki jazdy na nartach lub snowboardzie korzystać mogą zarówno dorośli jak i dzieci.


 
 
 
 
   

Wakacje we włoskim stylu
Prócz setek kilometrów tras i nowoczesnych wyciągów,
na turystów czekają przytulne górskie chaty i restauracje serwujące
wyborną włoską kuchnię
i wyborne wina.


 
 
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Trentino S.P.A.
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021