Newsletter archiwalny
Włoska rozkosz - białe wakacje w Dolomitach Trentino

Wysłany dnia: 2015.01.05
    Trentino forward forward Follow us Youtube pinterest      
   
      Włoska rozkosz – białe wakacje w Dolomitach Trentino      
      Zima w Trentino – choć kojarzy się głownie z bielą – ma wiele barw. Planując urlopie w jednym z najpiękniejszych zakątków Włoch warto poświęcić kilka chwil na dodatkowe, nie tylko narciarskie atrakcje. Do południa koniecznie odetchnijcie w jednej z górskich restauracji. Wieczorem polecamy spacer i zakupy w lokalnych sklepach. A tych z Państwa, którzy podczas narciarskiego urlopu nart mają wciąż mało, odsyłamy na oświetlone wieczorem trasy lub zachęcamy do skorzystania z oferty Trentino Ski Sunrise.      
Trentino
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino Trentino
 
  Romantyczne oblicze włoskich wakacji – smaki i barwy Trentino

Zimowe wakacje w Trentino to znacznie więcej niż jazda na nartach. Odwiedzając rozciągającą się u stóp Dolomitów prowincję nie zapomnijcie o doskonałej kuchni i atrakcjach kulturalnych, z których słynie ten zakątek Włoch.
Więcej
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino Trentino
 
  Zimowy urlop w Trentino – skorzystaj z najlepszych ofert!

Kto powiedział, że narciarskich wakacji nie można połączyć z dodatkowymi atrakcjami? Spacery na rakietach śnieżnych, zjazdy na sankach, zwiedzanie jarmarku bożonarodzeniowego to tylko niektóre propozycje, które z pewnością umilą i urozmaicą Państwa urlop w Trentino.
Więcej
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino Trentino
 
  Apres ski w Trentino, czyli co robić po nartach?

Doskonałym pomysłem na uwieńczenie narciarskiego dnia jest kolacja w jednej z górskich restauracji, do której dostaniemy się na nartach, kolejką lub skuterem śnieżnym. Smak doskonałych serów, polenty i wybornych win z pewnością utrwali wspomnienia pysznej zabawy u stóp Dolomitów.
Więcej
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino Trentino
 
  Snowparki – miejsca na zimowe figle w Trentino

Choć największą grupę wśród odwiedzających Trentino wciąż stanowią miłośnicy narciarstwa alpejskiego, z roku na rok rośnie popularność freestyle’u – dyscypliny uprawianej na dwóch lub jednej desce. Z myślą o tych, którzy szybko podążają za trendami, a na sprzęcie chcą bawić się nie tylko na stokach, niemal we wszystkich stacjach prowincji powstały wyposażone w nowoczesną infrastrukturę snowparki.
Więcej
 
Trentino
Wizz Air – nowe połączenie z Warszawy do Werony Trentino Skisunrise – bądź pierwszy na stoku!
Wizz Air uruchamia 17 stycznia 2015 nowy zimowy lot z Warszawy do Werony. Dzięki nowemu połączeniu turyści będą mogli szybko i wygodnie dostać się do położonych na terenie Trentino stacji narciarskich.
Dziewiczy śnieg, trasy gładkie jak stół i pusty stok oświetlony pierwszymi promieniami wschodzącego słońca. Czy mieli kiedyś Państwo okazję zjechać nartostradą, zanim ruszą pierwsze wyciągi?
twitter facebook Więcej » twitter facebook Więcej »
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Trentino S.P.A.
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje