Newsletter archiwalny
Wybieramy najlepszy ośrodek narciarski w Polsce w sezonie 2015/16

Wysłany dnia: 2016.01.22
piątek, 22 stycznia 2016
sprzęt stacje sport pogoda forum
galerie hotele WorldSkitest peakstore.pl skionline.tv
Wybieramy najlepszy ośrodek narciarski w Polsce w sezonie 2015/16
Podobnie jak w ubiegłym sezonie - także i w tym roku chcemy zaprosić wszystkich czytelników skionline.pl, a także wszystkich miłośników narciarstwa do wyboru najlepszej stacji narciarskiej w Polsce. Wzorem pierwszej edycji naszego rankingu, pragniemy by oprócz oceny redakcyjnych "testerów", którzy sprawdzają stan krajowych ośrodków, na ogólną ocenę każdego miejsca na zimowej mapie naszych stoków, złożyły się także głosy samych narciarzy. Tym samym chcieliśmy zaprosić naszych czytelników do współtworzenia tego wyjątkowego na naszym rynku zestawienia.
"Ranking Polskich Ośrodków Narciarskich", którego tworzenie zainicjowaliśmy w ubiegłym roku spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych czytelników, a także gospodarzy stacji narciarskich. Formuła, w której o końcowej pozycji w zestawieniu decyduje łączna ocena czytelników i redakcji skionline.pl, w naszym odczuciu sprawdziła się, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się na dokładnie taki sam sposób "recenzowania" ośrodków.

Ocena internautów ma formę ankiety, w której każdy może zagłosować na dowolną ilość stacji w naszym kraju, ale tylko jeden raz na każdą. Wypełnić należy krótki formularz, osobny dla każdej stacji, w którym ocenie podlega infrastruktura - wyciągi i trasy, gastronomia, dojazd i parkowanie, bezpieczeństwo, przyjazność rodzinom z dziećmi, poziom obsługi i w końcu stosunek ceny do oferowanej jakości.
W sumie - osiem krótkich zagadnień, w których można przyznać od 1 do 5 punktów. Całość ankiety staraliśmy się zaprojektować w ten sposób, by wypełnienie formularza nie zajęło więcej niż 15 sekund...

Ze swojej strony chcielibyśmy zachować maksymalny obiektywizm oceny, stąd ścisłe kryteria statystyczne uzupełniamy oceną w terenie. Nie będziemy ukrywać, że jesteśmy w trakcie odwiedzania zdecydowanej większości ośrodków narciarskich na południu Polski, oceniając skwapliwie wszystkie parametry ośrodków, jakie mogą mieć znaczenie dla narciarza - możecie to zobaczyć zarówno na naszym fanpage’u na FB, ale też i na stronach portalu w postaci fotorelacji i artykułów omawiających warunki narciarskie w poszczególnych regionach. W tym roku sezon zaczął się wyjątkowo późno w wielu stacjach i tak naprawdę dopiero teraz zaczynają one pracować pełną parą. Dlatego w tym roku ostateczne wyniki postaramy się podać w połowie ferii - w pierwszym tygodniu lutego. Do tego czasu będzie można oddawać głosy w naszej ankiecie.

Jesteśmy przekonani, że dzięki formule naszego rankingu, uda się nam wspólnie z czytelnikami stworzyć wiarygodny ranking. Nie tylko porządkujący obraz rynku naszych stacji, a także pozycjonujący rangę i popularność poszczególnych ośrodków na zimowej mapie Polski, ale także pomocny przy wyborze dobrego miejsca na wyjazd, dla wszystkich, których nie bawi ciągłe jeżdżenie w jednym miejscu, a którzy często stają przed trudnym wyborem - "gdzie pojechać?". Tym bardziej więc zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, mając świadomość, że im więcej głosów - tym trafniejsza i bardziej obiektywna ocena.
A więc - do dzieła!

Ranking Polskich Ośrodków Narciarskich - wybierze najlepszy ośrodek sezonu 2015/16
FacebookUdostępnij FacebookLubię to TwitterUdostępnij BlipUdostępnij WykopUdostępnij FlakerUdostępnij ŚledzikUdostępnij
Redakcja:
skionline.pl
e-mail: skionline@skionline.pl

Redakcja zastrzega sobie prawo dokonywania zmian we wszystkich informacjach.
Wykorzystywanie treści tylko w celach prywatnych. Newsletter skionline.pl może być wysyłany do partnerów biznesowych, znajomych i przyjaciół. Zakaz powielania, lub wykorzystania treści w internecie, lub na płytach CD.

Jeżeli nie chcesz otrzymywać newslettera skionline.pl kliknij tutaj

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje