Newsletter archiwalny
Zima dotarła do Trentino!

Wysłany dnia: 2011.12.20
  www.visittrentino.it- newsletter nr 06/2011
 

Trentino i Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa SITN PZN

W sezonie zimowym 2011/2012 Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN kontynuuje niezwykle owocną, nawiązaną w 2005 roku współpracę z włoskim Trentino. W ramach realizacji projektu, Trentino wspiera i organizuje wspólne konferencje polskich i włoskich instruktorów narciarstwa, w trakcie których Włosi zdobywają informacje na temat preferencji polskich turystów w zakresie aktywnego wypoczynku, podczas gdy polscy instruktorzy czerpią teoretyczną i praktyczną wiedzę dotyczącą metod szkolenia oraz sposobu funkcjonowania stacji narciarskich w jednym z najpiękniejszych regionów alpejskich.
» Więcej
Najlepsze oferty
 
San Martino di Castrozza, passo Rolle, Primiero, Vanoi
Położony na terenie Parku Przyrody Paneveggio Pale di San Martino, region San Martino di Castrozza i Passo Rolle słynie z pięknie położonych tras i wyjątkowych górskich krajobrazów. Na narciarzy czeka tu 60 km tras biegnących na wysokości od 1404 do 2357 m n.p.m.!
INFO I REZERWACJE
Trento i Monte Bondone
położone jest w samym sercu doliny Valle dell'Adige. Narciarze mają do dyspozycji zajmujący ponad 70-hektarów obszar narciarski, na którym wytyczono 20 km szerokich i bezpiecznych tras - zaledwie kilkanaście kilometrów od Trento.
INFO I REZERWACJE
 
Nie przegap!
 

Fly Ski Shuttle

Z lotnisk bezpośrednio do najlepszych ośrodków narciarskich!
» Więcej
 Rezerwacje

Email: booking@visittrentino.it
 

 
 
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Trentino S.P.A.
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje