Newsletter archiwalny
Zima zawitała do Trentino

Wysłany dnia: 2016.11.21
poniedziałek, 21 listopada 2016
Wybierz swój ulubiony region narciarski
W Trentino spełniają się narciarskie marzenia. Setki kilometrów skąpanych w słońcu tras należą do dwóch wielkich regionów narciarskich - na zachodzie Skirama adamello brenta, a na wschodzie Dolomiti Superski, które zbiegają się na terenie prowincji. Na obraz tej wyjątkowej, zimowej krainy składają się świetnie przygotowane trasy zjazdowe, nowoczesne, szybkie i bezpieczne wyciągi oraz miejscowości górskie z długimi tradycjami w sportach zimowych. A który ośrodek
więcej informacji »
Sellaronda i inne szlaki narciarskie
Niemal w każdej części Trentino znajdują się wytyczone szlaki narciarskie, podążając którymi dotrzemy w najbardziej urokliwe miejsca w Dolomitach. Najsłynniejszą skiroutą jest 40-kilometrowa Sellaronda, niemniej jednak, równie piękne pod względem widokowym szlaki przecinają Val di Fassa, San Martino, Alpe Cimbra orazDolomity Brenta - Madonna di Campiglio, Val di Sole i Val Rendena.
więcej informacji »
Atrakcje dla miłośników snowboardu i freestyle'u
Choć największą grupę wśród odwiedzających Trentino wciąż stanowią miłośnicy narciarstwa alpejskiego, z roku na rok rośnie popularność snowbardu i freestyle'u - dyscypliny uprawianej na dwóch lub jednej desce. Z myślą o tych, którzy szybko podążają za trendami, a na sprzęcie chcą bawić się nie tylko na stokach, niemal we wszystkich stacjach prowincji powstały wyposażone w nowoczesną infrastrukturę snowparki.
więcej informacji »
Narciarskie wakacje w rodzinnym gronie
Trentino to region szczególnie przyjazny rodzinom, które na zimowe wakacje wybierają się z dziećmi. Przystosowane do ich potrzeb hotele, specjalnie wydzielone miejsca na stokach, szkółki i przedszkola oraz opieka instruktorów sprawiają, że na nartach tak samo dobrze bawią się rodzice i ich pociechy.
więcej informacji »
Konkurs
Dołącz do konkursu - wygraj wakacje w Trentino!
więcej informacji »
3Tre
Zawody Alpejskiego Pucharu Świata - slalom mężczyzn na słynnej trasie Canalone Miramonti.
więcej informacji »
Zobacz najlepsze oferty z Trentino
więcej informacji »
Fly Ski Shuttle
Samolotem na narty - z lotniska wprost na stok.
więcej informacji »
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Trentino S.P.A.
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje