Newsletter archiwalny
Zima zawitała do Trentino, czas więc pomyśleć o narciarskich wakacjach!

Wysłany dnia: 2013.12.05
 
        forward inoltra youtube Pinterest  
 
   
      Zima zawitała do Trentino, czas więc pomyśleć o narciarskich wakacjach!      
      Polecamy odwiedzić włoskie Dolomity i odkryć miejsca, w których trenuje m.in. Justyna Kowalczyk. Trentino to absolutnie wyjątkowy zakątek Włoch, w którym spędzicie wakacje pełne przygód!      
WARTO WIEDZIEĆ
       
Z samolotu na stok

Zimowe wydarzenia sportowe

Również w sezonie 2013/2014 (od 07.12.2013 do 06.04.2014) w Trentino korzystać będzie z usługi Fly Ski Shuttle, w ramach której z lotnisk w Weronie, Bergamo i Wenecji dostaniemy się do głównych stacji narciarskich rozsianych na terenie całej prowincji.

Nadchodzący sezon zimowy w Trentino obfitował będzie w duże wydarzenia sportowe. Kalendarz imprez rozpoczyna się od Uniwersjady Zimowej, następnie czekają nas MŚ Juniorów w Narciarstwie Klasycznym oraz Tour de Ski.
twitter facebook Więcej
twitter facebook Więcej
ZIMOWE WAKACJE W TRENTINO
           
VAL DI SOLE - NARTY NA 3000 m n.p.m.!
  Val di Sole jest jednym z najciekawszych miejsc na narciarskiej mapie SKIRAMA DOLOMITI Adamello Brenta. Na terenie regionu znajdują się ośrodki narciarskie Dolomiti di Brenta (stacje Folgarida Marilleva i Madonna di Campiglio – Pinzolo) oraz Passo Tonale i Peio
twitter facebook Więcej
           
Monte Bondone - Narty o krok od Trento
  Trento, stolica prowincji Trentino, położone jest w centralnej części rozległej doliny Valle dell´Adige. Zaledwie kilkanaście kilometrów od miasta wznosi się Monte Bondone (2180 m n.p.m.) - niewielki, idealny na rodzinne wakacje ośrodek narciarski
twitter facebook Więcej
           
Skiarea Folgaria Lavarone - Trasy dla wszystkich miłośników nart
  Folgaria, Lavarone i Luserna to jeden z najwspanialszych regionów narciarskich we włoskim Trentino. Najlepiej jednak przekonać się o tym osobiście przypinając narty i udając na szlak „Ski Tour dei Forti”, na który składa się aż 100 km tras o różnym stopniu trudności.
twitter facebook Więcej
CIEKAWOSTKI
   
 
 
   

KAMERY INTERNETOWE
Chcesz sprawdzić jakie warunki panują w ośrodkach narciarskich Trentino? Zobacz obraz na żywo w kamerach internetowych!

 
 
 
 
   

SNOWPARKS
Niemal w każdym z ośrodków Trentino znajdują się bardzo dobrze wyposażone snowparki, w których – na snowboardzie lub nartach – pofikać można na różnych przeszkodach: railach, boksach i hopkach.

 
 
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Trentino S.P.A.
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje