Newsletter archiwalny
Zimowe wakacje? Tak, ale tylko w Trentino!

Wysłany dnia: 2013.11.14
 
        forward inoltra youtube Pinterest  
 
   
      Zimowe wakacje? Tak, ale tylko w Trentino!      
      Większość turystów odwiedza zimą ten zakątek Włoch, by zakosztować białego szaleństwa w najlepszym wydaniu. Choć region od lat słynie z doskonale przygotowanych stoków i nowoczesnych wyciągów, wciąż powstają tu nowe trasy i instalacje. Jeśli dodać do tego słoneczny klimat, typowo włoski koloryt wiekowych miasteczek oraz wspaniałą, kuszącą bogactwem aromatów regionalną kuchnię i wyborne wina, otrzymamy zestaw składników idealny do spędzenia zimowego urlopu marzeń. A zatem – do zobaczenia w Trentino!      
WARTO WIEDZIEĆ
       
Z samolotu na stok 26. Uniwersjada Zimowa

Również w sezonie 2013/2014 (od 07.12.2013 do 06.04.2014) w Trentino korzystać będzie z usługi Fly Ski Shuttle, w ramach której z lotnisk w Weronie, Bergamo i Wenecji dostaniemy się do głównych stacji narciarskich rozsianych na terenie całej prowincji.

Tej zimy w Trentino odbędzie się największa impreza sportowa dla młodzieży, udział w której weźmie ponad 2 tys. zawodników z ok. 50 krajów. Uniwersjada, czyli wielki sportowy sprawdzian dla studentów uprawiających sporty zimowe, odbędzie się w Trentino w dniach od 11 do 21 grudnia 2013.
twitter facebook Więcej
twitter facebook Więcej
ZIMOWE WAKACJE W TRENTINO
           
Val di Fassa – miejsce, w które zapragniesz wracać
  Ponad 80 nowoczesnych wyciągów i 200 km tras należących do regionu Dolomiti Superski! W każdej z położonych w dolinie wiosek czeka mnóstwo ciekawych miejsc – klimatycznych restauracji, barów i klubów, w których w towarzystwie przyjaciół spróbujemy wybornej włoskiej kuchni i lokalnego wina.

twitter facebook Więcej
           
Val di Fiemme – kolebka narciarstwa klasycznego
  Dolinę otaczają słynne masywy Dolomitów - Pale di San Martino, Latemar i Lagorai, które tworzą bajkową scenerię do spędzenia aktywnych, pełnych atrakcji zimowych ferii. Ten zakątek Włoch doskonale znany jest wśród amatorów narciarstwa biegowego, bowiem dolinę przecina aż 150 km tras.

twitter facebook Więcej
           
San Martino di Castrozza i Passo Rolle – kurort u podnóża bladych gór
  San Martino di Castrozza to jeden z najpiękniejszych alpejskich ośrodków narciarskich, położony u stóp majestatycznego pasma górskiego Pale di San Martino. We Passo Rolle, jeden sprzyjający mikroklimat zapewnia doskonałe warunki śniegowe przez pięć miesięcy w roku!

twitter facebook Więcej
CIEKAWOSTKI
   
 
 
   

SITN PZN współpracuje z Trentino
Wspólna misja dla bezpieczeństwa narciarzy

 
 
 
 
   

Trentino Winter Adventure
Obejrzyj nowe wideo, śledź nas na You Tube!

 
 
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Trentino S.P.A.
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021