skionline.pl stacje wiadomości
Ośrodki narciarskie - wiadomości
Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju obchodzi pierwsze urodziny
Pierwsze urodziny o wschodzie słońca
2020.08.19
Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji już jutro - w czwartek 20 sierpnia zapraszamy na wyjątkowe Wejście na wschód słońca na Wieży widokowej - Słotwiny Arena.
Na Kasprowy Wierch tylko z biletem imiennym
Na Kasprowy Wierch tylko z biletem imiennym
2020.08.13
Polskie Koleje Linowe w ośrodku PKL Kasprowy Wierch wprowadzają bilety imienne na przejazdy koleją.
Decyzja ta podyktowana jest dbaniem o wysokie standardy obsługi klientów, a także bezpieczeństwo turystów związane z koniecznością dostosowania procedur sprzedażowych i przewozowych do wymogów sanitarnych wynikających z epidemii COVID-19.
Dystans społeczny podczas wakacji - w Dolomitach to naturalna sprawa!
Dystans społeczny podczas wakacji - w Dolomitach to naturalna sprawa!
2020.08.12
Po miesiącach spędzonych w zamknięciu z powodu pandemii, coraz chętniej spędzamy czas na wolnym powietrzu. Miejsca oddalone od aglomeracji miejskich, zapewniające intymność nie tylko umożliwiają zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego, ale przede wszystkim pozwalają nam znowu cieszyć się naturą i jeszcze mocniej docenić jej piękno. Wiele takich miejsc znajdziemy w Południowych Tyrolu - włoskim górskim regionie, gdzie zachowanie dystansu i spędzenie czasu w ukrytych rewirach jest naturalnie proste.
Kreatyna - jak dawkować ten suplement diety, by maksymalnie wykorzystać jej działanie?
Kreatyna - jak dawkować ten suplement diety, by maksymalnie wykorzystać jej działanie?
2020.07.23
Chcesz wyrzeźbić swoją sylwetkę? Poćwicz! Dobrze dobrany trening z pewnością da Ci odpowiednie efekty, o ile utrzymasz motywację do jego kontynuacji. No właśnie, motywacja. Bardzo prosto zachować ją na tym samym poziomie przez tydzień. W drugim tygodniu zaczynają się schody. A przecież aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, ćwiczenia trzeba kontynuować przez dłuższy czas.
Niesamowity koncert na szczycie!
Niesamowity koncert na szczycie!
2020.07.14
Koncert pod Wieżą: "EMMANUELLE - Muzyka filmowa" to tytuł niezwykłego wydarzenia, które odbędzie się na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena (896 m n.p.m) w Krynicy-Zdroju, w sercu Beskidu Sądeckiego. Wjechać tam będzie można koleją krzesełkową. W programie usłyszymy filmowe przeboje kina francuskiego, włoskiego, polskiego hiszpańskiego i amerykańskiego w wykonaniu międzynarodowego składu solistów, instrumentalistów, orkiestry i sekcji jazzowej. Całość poprowadzi Artur Andrus. Koncert odbędzie się 22 sierpnia 2020 roku, bilety do sprzedaży trafią 9 lipca o godzinie 10:00. Organizatorem wydarzenia jest Słotwiny Arena we współpracy z Prestige MJM.
E-sport - 3 popularne rodzaje gier, których wyniki możesz obstawić u bukmacherów
E-sport - 3 popularne rodzaje gier, których wyniki możesz obstawić u bukmacherów
2020.07.14
Wśród bogatej oferty zakładów wzajemnych u bukmacherów coraz większą popularnością cieszy się e-sport. To specyficzny rodzaj zakładów, ponieważ nie dotyczy realnych rozgrywek sportowych, ale wyników osiąganych przez zawodników konkurujących ze sobą w świecie wirtualnym.
Sprytni narciarze mogą korzystać z ośrodków górskich także latem!
Sprytni narciarze mogą korzystać z ośrodków górskich także latem!
2020.06.16
Po raz pierwszy w historii polscy narciarze mogą korzystać z sezonowego karnetu narciarskiego zwanego Sprytna Sezonówka również w sezonie letnim. Kluczem do tego przywileju jest kolejna tegoroczna nowość - letnia przedpłata Sprytnej Sezonówki.
Region trentino - góry dla wszystkich
Region Trentino - góry dla wszystkich
2020.06.10
Trekking, via ferraty i szlaki turystyczne - bliskość gór, masywne bloki skalne i wprawiające w niemy zachwyt wschody i zachody słońca oglądane z tarasów widokowych w górskich schroniskach.
Zabierzemy Cię w góry - czerwcowy weekend w ośrodkach PKL
Zabierzemy Cię w góry - czerwcowy weekend w ośrodkach PKL
2020.06.09
Czerwcowy długi weekend to długo wyczekiwana przez wszystkich okazja do spędzenia kilku dni na łonie przyrody. Polskie Koleje Linowe zachęcają do odwiedzenia w tym czasie swoich ośrodków. Promocyjne ceny wjazdu kolejami na Kasprowy Wierch, Gubałówkę i Butorowy Wierch, doskonale przygotowane trasy rowerowe czy przysmaki serwowane w restauracjach - to tylko niektóre elementy oferty PKL, które czekają na turystów. Szukający spokoju, pięknych widoków i przestrzeni w górach mają w czym wybierać.
Pętla Szczyrkowska to nowy produkt turystyczny w Szczyrku
Pętla Szczyrkowska - nowy produkt turystyczny w Szczyrku
2020.06.09
Pętla Szczyrkowska to nowy produkt turystyczny w Szczyrku. Po raz pierwszy w historii, dwa największe ośrodki turystyczne w Szczyrku, wprowadzają wspólny letni karnet turystyczny na gondolę i trzy koleje krzesełkowe. Tereny górskie Beskidu Śląskiego wokół Szczyrku jeszcze nigdy nie była tak blisko w tak atrakcyjnej cenie.
Kredyt na motor, samochód lub... rower
Kredyt na motor, samochód lub... rower
2020.06.04
Na co dzień poruszasz się motorem, samochodem albo rowerem? Niezależnie od tego, który z tych trzech środków lokomocji wybierasz, jego zakup wiąż się z niemałym wydatkiem. Czy możesz go pokryć z pieniędzy zaciągniętych w ramach kredytu? Jeśli tak, to na jakich warunkach? Tego wszystkiego dowiesz się z niniejszego artykułu.
Włoskie Trentino gotowe na przyjęcie turystów
Włoskie Trentino gotowe na przyjęcie turystów
2020.06.04
3 czerwca Włochy ponownie otworzyły swoje granice dla wszystkich krajów UE i Wielkiej Brytanii. Turyści nie będą musieli poddawać się kwarantannie po przybyciu do Włoch na miejsce docelowego wypoczynku, ale i tak wielu z nich będzie szukać spokojnego i ustronnego miejsca. Trafionym wyborem może okazać się region Trentino - doskonały kierunek dla osób poszukujących otwartych przestrzeni i bliskości natury. Szczególnie, że w prowincji nie obowiązują ograniczenia dotyczące indywidualnych aktywności na świeżym powietrzu, a wszystkie placówki turystyczne zostały w ciągu ostatnich tygodni przystosowane i przeszkolone pod kontem zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa gościom i pracownikom.
6 kierunków, które musisz odwiedzić w sezonie zimowym
6 kierunków, które musisz odwiedzić w sezonie zimowym
2020.05.29
Za oknem maj, a w sercach miłośników śniegu rozczarowanie, bo miniony sezon został przerwany w najmniej oczekiwanym momencie. Zamiast rozpaczać, warto się zastanowić, gdzie można będzie poszusować już za kilka miesięcy. Mam dla Was sześć idealnych propozycji.
Lato połączone z jazdą na nartach na lodowcu Mölltaler Gletscher rozpocznie się już 6. czerwca
Lato połączone z jazdą na nartach na lodowcu Mölltaler Gletscher rozpocznie się już 6. czerwca
2020.05.28
Świetna wiadomość z jedynego lodowca w Karyntii. Już 6 czerwca rozpocznie się sezon letni w austriackim ośrodku Mölltaler Gletscher, który ucieszy nie tylko turystów, ale i narciarzy. Zapowiada się lato pełne przygód na lodowcu, a otwarcie granic austriackich z wybranymi krajami planowane jest już w połowie czerwca.
poprzednie15 - 28 z 3095następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020