skionline.pl stacje wiadomości
Ośrodki narciarskie - wiadomości
Zmiany na Skrzycznem - poszerzony Ondraszek, zmodernizowane naśnieżanie
Zmiany na Skrzycznem - poszerzony Ondraszek, zmodernizowane naśnieżanie
2019.05.27
Do kolejnych ważnych zadań inwestycyjnych, mających poprawić funkcjonalność ośrodka na Skrzycznem latem, jak i w sezonie zimowym, przygotowuje się Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.
Trentino - najlepsze vie ferrate
Trentino - najlepsze vie ferrate
2019.05.27
Górskie grzbiety i wąwozy mieszczące się w sercu grupy Brenta i pośród szczytów Catinaccio. Dachy i wiszące mosty nad przepaściami w dolinie Adygi i nad jeziorem Garda, ponadto specjalnie przygotowane do wspinaczki półki skalne prowadzące szlakami I wojny światowej. Dolomity są popularne nie tylko dlatego, że należą do najpiękniejszych gór świata, lecz także ze względu na liczne vie ferrate - trudne szlaki do wspinaczki górskiej, z których podziwiać można widowiskowe cuda natury.
Projekt EKO Szczyrk
Projekt EKO Szczyrk
2019.05.24
Z inicjatywy inwestora spółki Tatry Mountain Resort właściciela największego i najnowocześniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce już 25 maja zainicjowany zostanie pierwszy etap projektu "Eko Szczyrk". W najbliższą sobotę w Szczyrku na Hali Skrzyczeńskiej spotkają się miłośnicy gór, turyści, rowerzyści i mieszkańcy w jednym celu, który doskonale określa hasło akcji "Czyste góry, czyste trasy, czyste szlaki". Akcja wielkiego sprzątania w Szczyrku organizowana jest po raz pierwszy, jednak plany są dalekosiężne. Głównym celem jest stworzenie miasta przyjaznego naturze i ludziom.
Kolej linowa PKL Kasprowy Wierch ponownie otwarta
Kolej linowa PKL Kasprowy Wierch ponownie otwarta
2019.05.15
Od środy, 15 maja, turyści mogą znowu korzystać z kolei linowej na Kasprowy Wierch. Zakończył się wiosenny przegląd techniczny, który Polskie Koleje Linowe przeprowadzają co roku po sezonie zimowym. Dla bezpieczeństwa użytkowników sprawdzone zostały urządzenia i obiekty kolei linowej, pracownicy PKL zrealizowali też konieczne prace konserwacyjne.
Znamy program zawodów FIS Grand Prix Wisła 2019! fot. A.Ksman PZN
Znamy program zawodów FIS Grand Prix Wisła 2019!
2019.05.09
Tradycyjnie już inauguracja cyklu FIS Grand Prix w skokach narciarskich mężczyzn będzie miała miejsce na Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Pierwsze tego lata konkursy rozegrane zostaną w trzeci weekend lipca. Najlepsi na świecie skoczkowie narciarscy rywalizować będą na wiślańskim obiekcie w dniach 19-21 lipca 2019 roku. Dzisiaj poznaliśmy program zawodów FIS Grand Prix Wisła 2019.
Dolní Morava najdłuższy tor bobslejowy w Czechach
Letnie nowości w czeskich ośrodkach górskich
2019.05.08
Na turystów w czeskich ośrodkach górskich czekają w sezonie letnim liczne nowości. Wartość inwestycji w letnie atrakcje wyniesie ogółem ponad 200 milionów koron (około 3,5 miliona zł).Największe inwestycje planuje Dolní Morava leżąca w pobliżu granicy z Polską (19 km od Międzylesia). W sierpniu zostanie tu otwarty najdłuższy tor bobslejowy w Czechach i drugi co do wielkości w Europie.
Górskie ścieżki rowerowe powstają w Szczyrku
Górskie ścieżki rowerowe powstają w Szczyrku
2019.05.01
W odpowiedzi na coraz większą popularność górskich kompleksów rowerowych, a szczególnie Enduro Trails w Bielsku- Białej, spółka Tatry Mountain Resort inwestuje w budowę górskich tras rowerowych w ośrodku narciarskim Szczyrk Mountain Resort. Warto dodać, że jest to pierwszy tego typu "produkt turystyczny" w Szczyrku.
Góra Kamieńsk gotowa na lato
Góra Kamieńsk gotowa na lato
2019.04.28
Zimą jest rajem dla narciarzy i snowboardzistów, latem dla rowerzystów. Góra Kamieńsk to wspaniałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas. Tor saneczkowy, przejazdy widokowe koleją linową, trampoliny, trasy rowerowe - to tylko część z licznych atrakcji przygotowanych dla małych i dużych na Górze Kamieńsk. Warto tu przyjechać też ze względu na górski mikroklimat i piękne widoki.
BIKE PARK KASINA rozpoczyna sezon rowerowy 2019
BIKE PARK KASINA rozpoczyna sezon rowerowy 2019
2019.04.27
Po raz trzeci od powstania w 2017 roku Bike Park Kasina zaprasza do korzystania z tras rowerowych znajdujących się w kasińskim parku.Miejsce to jest zupełnie wyjątkowe, bo park jest największym tego typu obiektem w Polsce. Posiada 9 tras o zróżnicowanej trudności, dobrze rozbudowaną infrastrukturę i liczne udogodnienia. W tym roku również zostanie już po raz drugi otwarta Arena Młodego Rowerzysty, w skład której wchodzą: pumptrack, siłownia zewnętrzna i tematyczny plac zabaw.
Na nartach czy na rowerze? PKL zapraszają na majówkę
Na nartach czy na rowerze? PKL zapraszają na majówkę
2019.04.27
Majówka w górach to co roku olbrzymia atrakcja i szansa na świetny wypoczynek. Polskie Koleje Linowe jako całoroczny operator turystyczny przygotowały na ten czas szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. Do 5 maja na narciarzy czeka otwarta trasa w Dolinie Gąsienicowej na Kasprowym Wierchu. Jaworzyna Krynicka zaprasza na rodzinny piknik, a ośrodki PKL w Międzybrodziu Żywieckim i Szczawnicy szczególnie polecamy rowerzystom.
Rekordowa zima w Szczyrku!
Rekordowa zima w Szczyrku!
2019.04.09
Zima w Szczyrku była w tym sezonie pod wieloma względami rekordowa. Ze szczyrkowskich tras narciarskich skorzystała największa ilość narciarzy i snowbordzistów w całej historii narciarskiej tej destynacji turystycznej.
Ski Arlberg - ośrodek narciarski w rozmiarze XXL fot. TVB St. Anton am Arlberg
Ski Arlberg - ośrodek narciarski w rozmiarze XXL
2019.04.09
Region narciarski Ski Arlberg, leżący na pograniczu Tyrolu i Vorarlbergu, odwiedziłam w tym sezonie dwa razy. W lutym miałam okazję spędzić trzy dni w jego północnej części - czyli w ośrodkach Warth-Schröcken oraz Lech-Zürs, a w marcu przez kolejne trzy dni objechać Sankt Anton am Arlberg, Sankt Christoph oraz Stuben.
Słoneczne narty w dolinie Zillertal
Słoneczne narty w dolinie Zillertal
2019.04.02
Jeśli perfekcyjne przygotowane stoki narciarskie sprawiają, że Twoje serce mocniej bije, i uwielbiasz delektować się kulinarnymi przysmakami w słońcu, to jesteś we właściwym miejscu. W Zillertal. Jeden skipass, 530 kilometrów tras, zimowy raj, słoneczne knajpki i zapierające dech panoramy. Czy z przyjaciółmi, z rodziną, czy we dwoje - odkryj swój Zillertal.
Szczyrk Skrzyczne
Do Szczyrku na narty bez korków
2019.03.28
Miłośnicy białego szaleństwa w Szczyrku mają przed sobą kulminację sezonu zimowego. Słoneczne dni, wraz z dużą ilością śniegu, kuszą wiosenną jazdą na nartach na zalanych słońcem stokach narciarskich bez czekania w kolejkach.
poprzednie15 - 28 z 2972następne
Top Residence Kurz Top Residence Kurz

39020 Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019