skionline.pl stacje wiadomości
Ośrodki narciarskie - wiadomości
Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
Narty dla rodzin w Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
2020.01.23
Oferta Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau jest bardzo różnorodna i obejmuje urlop indywidualnie dostosowany do potrzeb każdego członka rodziny. Ski Juwel to idealne miejsce dla tych, którzy szukają dobrej opieki nad dziećmi i kursów jazdy na nartach w przyjaznym dzieciom otoczeniu.
Zieleniec Ski Arena
Zimowe ferie w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena
2020.01.22
Mimo że odsłona tegorocznej zimy pozostawia wiele do życzenia, niektóre dolnośląskie ośrodki narciarskie pracują bez przerwy od początku grudnia. Tak jest na przykład w Zieleńcu, gdzie w ostatnim czasie dzięki niższej temperaturze, a także opadom śniegu warunki narciarskie uległy znacznej poprawie.
Freeski w Polsce? To się opłaca
Freeski w Polsce? To się opłaca
2020.01.20
Zima jeszcze nie rozpoczęła się na dobre, zakładamy jednak, że mimo spóźnienia będzie długa i pełna białego szaleństwa. Jak powszechnie wiadomo w Polsce wyróżniamy dwa główne sezony narciarskie: sezon świąteczno-noworoczny: szybki, energetyczny, a zarazem rodzinny i imprezowy, oraz sezon feryjny: czas kiedy wyruszamy na podbój stoków z dziećmi. Warto pamiętać, że po feriach warunki w Polsce są ciągle dobre, a na stokach jest więcej przestrzeni.
Jest zima, to są i… sporty zimowe do obstawiania
Jest zima, to są i… sporty zimowe do obstawiania
2020.01.13
Piłka nożna jest przez cały rok najpopularniejszym sportem obstawianym w zakładach bukmacherskich, ale obecnie swoje pięć minut mają sporty zimowe. Sukces Dawida Kubackiego w Turnieju Czterech Skoczni tylko może spotęgować efekt.
Czechy - opłaty za drogi, winiety w roku 2020
Czechy - opłaty za drogi, winiety w roku 2020
2020.01.13
W 2020 roku opłaty za korzystanie z autostrad i dróg ekspresowych w Republice Czeskiej nie ulegają zmianie. Opłata za winietkę roczną 1500 koron.
Austria - opłaty za drogi, winiety oraz winiety elektroniczne w 2020 roku
Austria - opłaty za drogi, winiety oraz winiety elektroniczne w 2020 roku
2020.01.13
Od stycznia 2020 roku podrożeją winiety uprawniające do korzystania z autostrad w Austrii. Wzrośnie cena najczęściej kupowanej przez Polaków winiety 10-dniowej. Więcej zapłacimy także za winietę 2-miesięczną. Za roczną nalepkę zapłacimy 91,10 Euro. Nowe winietki będzie można nabyć od listopada 2019.
Wyjazdy narciarskie i snowboardowe w Austrii
Wyjazdy narciarskie i snowboardowe w Austrii
2020.01.09
Austria niezmiennie zachwyca perfekcyjnie przygotowanymi trasami narciarskimi oraz doskonałymi warunkami śnieżnymi dla wszystkich miłośników zimowego szaleństwa. To tutaj m.in. organizujemy dla Was niezapomniane wyjazdy narciarskie i snowboardowe. Gdziekolwiek z nami pojedziesz: do Francji, Austrii, Włoch czy Szwajcarii, to kierunki, gdzie organizujemy wyjazdy w Alpy dla studentów, osób do 30-stki, jak i 30-39 lat! Każdy znajdzie coś dla siebie.
Zimowy wyjazd na narty. W Polsce czy może za granicą?
Zimowy wyjazd na narty. W Polsce czy może za granicą?
2020.01.09
Pasja zimowych szaleństw ogarnia coraz szersze grono osób. Jedni wybierają snowboard, inni preferują tradycyjne dwie deski, charakter sprzętu nie ma jednak znaczenia. Liczy się radość trawersowania stoków, dawka adrenaliny i zdrowa aktywność na świeżym powietrzu.
Oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce
Kasina Ski - oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce
2020.01.09
Gdy zima w pełni, a w kalendarzu roku szkolnego rozpoczynają się zimowe ferie, ożywają miejscowości znane ze swoich stacji narciarskich. To doskonały czas, by uwagę miłośników białego szaleństwa zwrócić na Małopolskę - idealny region dla rodzin z dziećmi, w którym dobra infrastruktura turystyczna i specjalne trasy dla najmłodszych gwarantują bezpieczne szusowanie.
Skolnity - Wisła otwierają Ligę Kubusia 2020
Skolnity - Wisła otwierają Ligę Kubusia 2020
2020.01.09
Zimowe szaleństwo w centrum miasta? Czemu nie! Przy pięknym widoku na Beskidy rozpoczynamy naszą Ligę Kubusiowego Narciarza. Kubuś przygotował super nagrody, więc jeśli tylko jeździsz na snowboardzie lub nartach, masz rocznikowo od 4 do 13 lat to przybywaj zmierzyć się z czasem na naszej trasie!
Źródło: Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Skoki narciarskie: Polacy bez szans w zakładach bukmacherskich?
2020.01.03
Sezon sportów zimowych już w pełni! Biegi narciarskie, biathlon czy narciarstwo alpejskie rozkręcają się na dobre. Jednak w naszym kraju już od wielu lat największe zainteresowanie przykuwają skoki narciarskie. Jak wyglądają notowania naszych skoczków według zakładów bukmacherskich? Sprawdzamy komu daje się największe szanse na sukces i co warto wiedzieć o obstawianiu tej dyscypliny.
Oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce 10.01.20 - Stacja Narciarska Kasina Ski
Oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce 10.01.20 - Stacja Narciarska Kasina Ski
2020.01.02
Oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce zaplanowano na piątek 10 stycznia 2020 r. Małopolska Organizacja Turystyczna wraz z Województwem Małopolskim zaprasza tego dnia do Kasiny Wielkiej w powiecie limanowskim - rodzinnej miejscowości wybitnej sportsmenki Justyny Kowalczyk. Gospodarzem wydarzenia będzie Stacja Narciarska Kasina Ski, wchodząca w skład Grupy Pingwina, czyli pięciu stacji narciarskich działających na terenie Polski.
Przywitanie Nowego Roku na stoku pod Orlicą
Przywitanie Nowego Roku na stoku pod Orlicą
2019.12.30
Po okresie gorszej aury w pierwszych tygodniach grudnia w polskie góry nareszcie zawitała zima. Dzięki silniejszym mrozom i opadom śniegu znacząco poprawiły się też warunki narciarskie, które w większości sudeckich ośrodków są teraz bardzo dobre. Jednym z takich miejsc jest Zieleniec, gdzie na stoku będzie można powitać także Nowy Rok.
Wisła zainauguruje sezon narciarski w Beskidach
Wisła zainauguruje sezon narciarski w Beskidach
2019.12.30
Już na początku 2020 roku po raz pierwszy w historii odbędzie się wojewódzka inauguracja sezonu narciarskiego na Śląsku. W Wiśle będzie można pojeździć za darmo, wziąć udział w imprezie apress-ski i posłuchać koncertu GrubSona. To wszystko już 4 stycznia w stacji narciarskiej Skolnity w centrum Wisły w ramach wydarzenia BeSKIdy Winter Go.
poprzednie15 - 28 z 3045następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020