skionline.pl stacje wiadomości
Ośrodki narciarskie - wiadomości
Wyjazdy narciarskie i snowboardowe w Austrii
Wyjazdy narciarskie i snowboardowe w Austrii
2020.01.09
Austria niezmiennie zachwyca perfekcyjnie przygotowanymi trasami narciarskimi oraz doskonałymi warunkami śnieżnymi dla wszystkich miłośników zimowego szaleństwa. To tutaj m.in. organizujemy dla Was niezapomniane wyjazdy narciarskie i snowboardowe. Gdziekolwiek z nami pojedziesz: do Francji, Austrii, Włoch czy Szwajcarii, to kierunki, gdzie organizujemy wyjazdy w Alpy dla studentów, osób do 30-stki, jak i 30-39 lat! Każdy znajdzie coś dla siebie.
Zimowy wyjazd na narty. W Polsce czy może za granicą?
Zimowy wyjazd na narty. W Polsce czy może za granicą?
2020.01.09
Pasja zimowych szaleństw ogarnia coraz szersze grono osób. Jedni wybierają snowboard, inni preferują tradycyjne dwie deski, charakter sprzętu nie ma jednak znaczenia. Liczy się radość trawersowania stoków, dawka adrenaliny i zdrowa aktywność na świeżym powietrzu.
Oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce
Kasina Ski - oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce
2020.01.09
Gdy zima w pełni, a w kalendarzu roku szkolnego rozpoczynają się zimowe ferie, ożywają miejscowości znane ze swoich stacji narciarskich. To doskonały czas, by uwagę miłośników białego szaleństwa zwrócić na Małopolskę - idealny region dla rodzin z dziećmi, w którym dobra infrastruktura turystyczna i specjalne trasy dla najmłodszych gwarantują bezpieczne szusowanie.
Skolnity - Wisła otwierają Ligę Kubusia 2020
Skolnity - Wisła otwierają Ligę Kubusia 2020
2020.01.09
Zimowe szaleństwo w centrum miasta? Czemu nie! Przy pięknym widoku na Beskidy rozpoczynamy naszą Ligę Kubusiowego Narciarza.

Kubuś przygotował super nagrody, więc jeśli tylko jeździsz na snowboardzie lub nartach, masz rocznikowo od 4 do 13 lat to przybywaj zmierzyć się z czasem na naszej trasie!
Źródło: Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Skoki narciarskie: Polacy bez szans w zakładach bukmacherskich?
2020.01.03
Sezon sportów zimowych już w pełni! Biegi narciarskie, biathlon czy narciarstwo alpejskie rozkręcają się na dobre. Jednak w naszym kraju już od wielu lat największe zainteresowanie przykuwają skoki narciarskie. Jak wyglądają notowania naszych skoczków według zakładów bukmacherskich? Sprawdzamy komu daje się największe szanse na sukces i co warto wiedzieć o obstawianiu tej dyscypliny.
Oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce 10.01.20 - Stacja Narciarska Kasina Ski
Oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce 10.01.20 - Stacja Narciarska Kasina Ski
2020.01.02
Oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce zaplanowano na piątek 10 stycznia 2020 r. Małopolska Organizacja Turystyczna wraz z Województwem Małopolskim zaprasza tego dnia do Kasiny Wielkiej w powiecie limanowskim - rodzinnej miejscowości wybitnej sportsmenki Justyny Kowalczyk. Gospodarzem wydarzenia będzie Stacja Narciarska Kasina Ski, wchodząca w skład Grupy Pingwina, czyli pięciu stacji narciarskich działających na terenie Polski.
Przywitanie Nowego Roku na stoku pod Orlicą
Przywitanie Nowego Roku na stoku pod Orlicą
2019.12.30
Po okresie gorszej aury w pierwszych tygodniach grudnia w polskie góry nareszcie zawitała zima. Dzięki silniejszym mrozom i opadom śniegu znacząco poprawiły się też warunki narciarskie, które w większości sudeckich ośrodków są teraz bardzo dobre. Jednym z takich miejsc jest Zieleniec, gdzie na stoku będzie można powitać także Nowy Rok.
Wisła zainauguruje sezon narciarski w Beskidach
Wisła zainauguruje sezon narciarski w Beskidach
2019.12.30
Już na początku 2020 roku po raz pierwszy w historii odbędzie się wojewódzka inauguracja sezonu narciarskiego na Śląsku. W Wiśle będzie można pojeździć za darmo, wziąć udział w imprezie apress-ski i posłuchać koncertu GrubSona. To wszystko już 4 stycznia w stacji narciarskiej Skolnity w centrum Wisły w ramach wydarzenia BeSKIdy Winter Go.
Zimowy wypoczynek w ośrodkach PKL
Zimowy wypoczynek w ośrodkach PKL
2019.12.19
Dobrze przygotowane trasy o różnym stopniu trudności zlokalizowane w Tatrach i Beskidach, szkoły narciarskie dla dzieci i dorosłych oraz bogata oferta gastronomiczna - to wszystko znaleźć można zimą w ośrodkach Polskich Kolei Linowych. Sezon narciarski na Jaworzynie Krynickiej już się rozpoczął, w pozostałych ośrodkach Grupy PKL trwają intenstywne przygotowania i naśnieżanie tras przed przyjęciem turystów, którzy chcą odwiedzic góry właśnie zimą.
Zamień świąteczne prezenty na wspólne szaleństwo z Tatry Super Ski!
Zamień świąteczne prezenty na wspólne szaleństwo z Tatry Super Ski!
2019.12.19
Grudzień to wyjątkowy czas w roku, w trakcie którego wolne chwile spędzamy w gronie rodziny i przyjaciół. To również czas, w którym szukamy wyjątkowych prezentów bożonarodzeniowych dla swoich bliskich. Mimo, że na prezentowym podium w dalszym ciągu widnieją skarpety, perfumy czy kolekcje kremów, coraz częściej kupujemy również upominki, które angażują, motywują do działania oraz mogą być pretekstem do doświadczenia czegoś nowego. Skok ze spadochronem, kolacja w ciemnościach, czy wreszcie karnet na narty to tylko niektóre propozycje świątecznych prezentów dla bliskich, ale i dla siebie.
Górna Austria. Świetnie stoki najbliżej Polski
Górna Austria. Świetnie stoki najbliżej Polski
2019.12.19
Oferta zimowych aktywności w Górnej Austrii jest bardzo zróżnicowana, łącząc w sobie wyzwania sportowe z rodzinnymi stokami dla początkujących. Przede wszystkim jednak znajdują się tu stosunkowo niewielkich rozmiarów, kompaktowe ośrodki sportów zimowych, w których doświadczyć można autentycznej gościnności i spędzić przyjemnie czas w miłym towarzystwie.
Zimowy przepych na wysokości 1763 m n.p.m.
Zimowy przepych na wysokości 1763 m n.p.m.
2019.12.19
Dzięki położeniu na poziomie 1763 m n.p.m. Turracher Höhe jest jednym z najbardziej śnieżnych regionów narciarskich Austrii. Również dzięki położeniu sezon trwa tu od listopada do maja. Narciarze i snowboardziści nie ustają w zachwytach nad trasami o łącznej długości 42 km z gwarantowanym śniegiem, sięgającymi nawet 2205 m n.p.m. Obszerna oferta rozrywkowa na stokach wzbudza entuzjazm młodszych miłośników sportów zimowych i zapewnia Turracher Höhe miano "fun mountain", czyli rozrywkowej góry numer 1.
Relacja z Rozpoczęcia Sezonu Skitourowego
Relacja z Rozpoczęcia Sezonu Skitourowego
2019.12.18
Rozpoczęcie Sezonu Skitourowego w Kuźnicach już za nami! Co prawda pogoda nie pozwoliła
na wyjście skiturowe, ale mimo to odbyłby się piesze wycieczki z przewodnikami, ciekawe wykłady
i projekcje filmów górskich.
skitourowezakopane.pl
Rozpoczęcie sezonu skitourowego - 14 grudnia, Kuźnice
2019.12.12
Skitouring to Wasza pasja? Jeździcie na nartach lub snowboardzie? A może po prostu kochacie góry? Jeśli tak, to koniecznie pojawcie się już w najbliższą sobotę (14 grudnia) w Kuźnicach, które zostaną tego dnia opanowane przez miłośników skitouringu!
poprzednie29 - 42 z 3053następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020