skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

6 Puchar Reksia w przygotowaniu

2016.12.20
6 Puchar Reksia w przygotowaniu
Kliknij, aby powiększyć.
6 Puchar Reksia w przygotowaniu
Przygotowania do odpalenia największej narciarskiej imprezy dla dzieci trwają. Pierwsi zawodnicy już zostali wpisani na listy startowe.

Już odliczamy dni do rozpoczęcia największej imprezy narciarskiej w Polsce dla dzieci 6 Pucharu Reksia. Ta edycja imprezy pod wieloma względami będzie wyjątkowa. 6 Puchar Reksia to jednocześnie 50 urodziny sympatycznego animowanego pieska Reksia, który stał się symbolem zawodniczych zmagań najmłodszych miłośników nart. Z tej okazji organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje urodzinowe, które być może w kolejnych latach na trwałe wejdą do terminarza zawodów.
Najważniejszą zmianą jest rozszerzenie zawodów na dwa miejsca ich rozgrywania, w dwóch terminach:
5 lutego 2017 - na Stoku Dębowca w Bielsku-Białej
19 marca 2017 - na Stoku Bania w Białce Tatrzańskiej
Dzięki temu dwukrotnie więcej dzieci spotka się z Reksiem i będzie miało możliwość wzięcia udziału w zawodach narciarskich wpisanych do kalendarza wydarzeń sportowych Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.

Młodzi zawodnicy otrzymają numery startowe i w zależności od umiejętności i wieku będą mogli wystartować na jednej z dwóch tras. Na obu stokach: na Bani i na Dębowcu, w dniu zawodów umiejscowione zostaną biura zawodów. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowe nagrody, a także ciepłe napoje oraz słodycze.

Kolejną niespodzianką jaką przygotowali organizatorzy, są imprezy poprzedzające zawody (before party). W Bielsku-Białej before party odbędzie się 4 lutego na Lodowisku BBOSiR i scenie BCK przy ul. Piastowskiej w parku Słowackiego. Już od godziny 16.00 dzieci za symboliczną złotówkę będą mogły pościgać się na lodzie z Reksiem. W Białce Tatrzańskiej before party odbędzie się 18 marca. Wśród atrakcji znajdą się m.in. bezpłatny instruktarz z narciarstwa zjazdowego na Stoku Bania z Mistrzem Polski w narciarstwie alpejskim Jakubem Ilewiczem, spotkanie autorskie w Hotelu Bania z panią Heleną Filek-Marszałek oraz czytanie bajek i oglądanie filmów z Reksiem.


Puchar Reksia odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska, Marszałka Województwa Śląskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego oraz pani Heleny Filek-Marszałek, wdowy po twórcy postaci Reksia, założycielki Fundacji Reksia dbającej o spuściznę po Lechosławie Marszałku. Puchar Reksia uświetnia swoją obecnością także słynna podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Impreza na stałe wpisała się w krajobraz beskidzkich stoków i z roku na rok zdobywa co raz większą rzeszę kibiców i uczestników. Kilku uczestników poprzednich edycji staje w szranki Mistrzostw Polski, zdobywając już pierwsze poważne trofea. Mamy nadzieję, że tak stanie się i w przypadku zawodów odbywających się na tatrzańskich stokach.

Więcej informacji:
Strona imprezy - www.pucharreksia.pl
Fanpage- www.facebook.com/Puchar-Reksia

Tagi: #ośrodki narciarskie #puchar reksia #zawody dla dzieci #dębowiec #białka tatrzańska

Powrót

Villa Hubertus Villa Hubertus

Olang
Południowy Tyrol, Włochy

Untervernatsch Untervernatsch

Schnalstal
Południowy Tyrol, Włochy

Hotel Schloss Rosenegg Hotel Schloss Rosenegg

Fieberbrunn
Tyrol, Austria

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Berghotel Presslauer Berghotel Presslauer

9631 Jenig / Nassfeld
Karyntia, Austria
TAUERN SPA Zell am See - Kaprun TAUERN SPA Zell am See - Kaprun

5710 Kaprun
Kraj Salzburski, Austria
Panorama Appartements Panorama Appartements

6444 Längenfeld
Tyrol, Austria
7 noclegów - od 1038,00 € za osobę
3 noclegi - od 469,00 € za osobę
7 noclegów - od 1064,00 € za pokój
7 noclegów - od 1038,00 € za pokój
5 noclegów - od 1064,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.