skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Andora - Narciarski diament w sercu Pirenejów

2017.09.19
infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
Największy region narciarski w Pirenejach, 300 km tras narciarskich, 300 słonecznych dni w roku, strefa wolnocłowa i baseny termalne. Na narty w rytmie flamenco od grudnia do kwietnia samolotem linii lotniczych Wizz Air w każdą niedzielę z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic. Rezerwacja wyjazdów www.infoski.pl
Andora przebojem wdarła się na szczyty listy najlepszych europejskich stacji narciarskich. W ostatnich latach są tutaj lepsze warunki śniegowe niż w najbardziej prestiżowych alpejskich kurortach. Pełna pokrywa śnieżna na wszystkich trasach od grudnia do kwietnia, łagodny klimat i śródziemnomorska kuchnia przyciągają turystów z całego świata.

infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
W małym pirenejskim księstwie na pograniczu Francji i Hiszpanii znajdują się dwa ośrodki narciarskie Grandvalira i Vallnord. Zlokalizowane blisko siebie oferują łącznie, ponad 300 km tras narciarskich z czego 60% posiada systemy sztucznego naśnieżania, 109 wyciągów i 6 snowpark’ów. Andora to jedyne państwo na świecie, gdzie jest więcej tras narciarskich niż dróg asfaltowych. Hotele usytuowane są obok dolnych stacji gondoli i wyciągów krzesełkowych, których ogromna przepustowość sprawia, że nie ma tutaj kolejek nawet w święta. We wszystkie miejsca można dotrzeć na nartach i co najciekawsze po trasach o różnym stopniu trudności mogą po całym ośrodku podróżować narciarze o zróżnicowanych umiejętnościach bo obok trasy czarnej lub czerwonej w tym samym kierunku prowadzi zawsze trasa niebieska.

infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
Cały teren księstwa objęty jest strefą wolnocłową. W samej stolicy Andorra la Vella działa ponad cztery tysiące sklepów, czyniąc z tego miasta największą wolnocłową galerię handlową w Europie. Po zakupowym szaleństwie warto udać się do największego kompleksu basenów termalnych w tej części Europy. Caldea Thermal Spa & Inuu zapewniają swoim gościom m.in. jacuzzi pod gołym niebem, sauny, rzymskie łaźnie, kąpiele wśród pomarańczy oraz specjalne strefy cichego wypoczynku. A to wszystko skąpane w promieniach południowego słońca, które świeci tutaj aż 300 dni w roku. W miniaturowym księstwie Andory nie brak wielkich pokus.

Polskie Dni w Andorze 2017


infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
Doskonałym otwarciem sezonu zimowego są Polskie Dni w Andorze, które odbędą się 10 -17.12.2017 w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach - Grandvalira.

Głównymi atrakcjami wyjazdu będą Slalom Gigant, mecz w hokeja oraz wyścigi gokartów na lodzie a na zakończenie mocna impreza w rytmach rock & rolla. W ubiegłym sezonie swój stand-up show przedstawił Mariusz Kałamaga, a Andrzej Bargiel pognał z najwytrwalszymi w wysokie góry.

W tym roku z okazji 10-tej rocznicy działalności Infoski.pl, w Andorze, przygotujemy dla Państwa coś naprawdę wyjątkowego bo w Polsce nikt nie zna Andory tak dobrze jak my.

Alpy i Pireneje już czekają na pierwszych miłośników śnieżnego puchu.
Wyjazdy na narty z infoski.pl to pełne pakiety usług:

7 dni z przelotem, skipasem i przewozem sprzętu sportowego do Andory już za 2 590 PLN

Rezerwacja wyjazdów w biurach podróży i na
www.infoski.pl

infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl

Tagi: #ośrodki narciarskie #andora #pireneje

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020