skionline.pl stacje Austria Górna Austria wyślij link znajomemu dodaj opinię

Krippenstein
Obertraun

Na nartach w Górnej Austrii - Krippenstein, nie tylko freeride
Na nartach w Górnej Austrii - Krippenstein, nie tylko freeride
2017.03.26
Wielu narciarzy jest przekonana, że do szczęścia potrzebnych jest jak najwięcej kilometrów tras. Oczywiście - jest w tym dużo racji, jednak są takie miejsca, które nie mogą pochwalić się wielkością, a jednak pozostają na długo w pamięci. Bez wątpienia należy do nich Krippenstein, który ma w swoim "portfolio" jedynie 12 km tras. Jednak wizytę w tym niewielkim ośrodku, który powszechnie uznawany jest za mekkę freeride’owców polecamy każdemu, kto w narciarskich wypadach szuka nie tylko kilometrów, ale także wspaniałych i ekscytujących miejsc. A bez wątpienia Krippenstein do takich należy.
Zimowy urlop w pierwszym austriackim ośrodku narciarskim w Alpach
Zimowy urlop w pierwszym austriackim ośrodku narciarskim w Alpach
2017.01.09
Górna Austria to pierwszy alpejski region narciarski na trasie prowadzącej z Polski. Oferuje on aż 205 km idealnie utrzymanych stoków. Narciarze o ambicjach sportowych mogą spróbować swoich sił na pucharowych stokach i poczuć dreszczyk emocji podbijając wolne tereny w wysokich górach. Dzieci lub inni członkowie rodziny natomiast mają możliwość ćwiczenia pierwszych kroków na nartach w szkołach narciarskich, na specjalnych terenach przeznaczonych dla dzieci lub też pod okiem prywatnego instruktora. Schroniska narciarskie zapraszają w nagrodę na słodkie omlety cesarskie i pożywne knedle.
Górna Austria: narty ambitne
Górna Austria (1): narty ambitne
2016.12.22
Górna Austria to teren wciąż mało znany wśród polskich narciarzy. A warto mu się lepiej przyjrzeć. Choćby dlatego, że są tam trasy supergiganta Pucharu Świata oraz uznane w Europie obszary freeride’owe. O wielkich możliwościach skitourowych czy o bieganiu na nartach nie wspominając
TOPR wybrał HiMountain
2005.06.07
Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oficjalnie ogłosiło wyniki przetargu na profesjonalną odzież dla ratowników górskich. TOPR kolejne akcje ratunkowe będzie przeprowadzał w odzieży uszytej przez firmę Mount Sp. z o.o., właściciela marki HiMountain.
poprzednie1 - 4 z 4następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020