skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Wilder Kaiser - Brixental
SkiWelt

SkiWelt: pierwsza trójwymiarowa mapka narciarska
2005.11.22
SkiWelt, chcąc ułatwić narciarzom poruszanie się po największym, połączonym austriackim regionie narciarskim, wydał pierwszą w Austrii trójwymiarową mapkę, na której naniesiono wszystkie trasy wraz z 94. obsługującymi je wyciągami.
Skiwelt, Austria: dwulatki na nartach... bez butów
2005.11.14
W pobliżu Scheffau, austriackiego ośrodka należącego do regionu SkiWelt powstał stok dla dzieci (Children’s Kaiserland), gdzie dwulatki stawiają pierwsze kroki na nartach wyposażonych w specjalne wiązania, które nie wymagają zakładania butów narciarskich.
Aqua Dome - nowy ośrodek termalny
2004.09.09
Oetztal, Austria (skionline.pl) Do Austriackich specjaności należą ośrodki wypoczynkowe posiadające parki wodne zaopatrywane w gorącą wodę z mineralnych źródeł. Wielu polskich turystów odwiedziło już termy w Ziemi Salzburskiej, Karyntii czy Styrii. Miłośnicy rekreacji połączonej z wizytą w ośrodkach termalnych powinni zapamiętać nowy adres: w październiku rozpoczyna działalność zupełnie nowy park wodny, który został zaplanowany z takim rozmachem, że nadano mu nazwę Aqua Dome.
Małysz najlepszy w Predazzo!
fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.09.09
Adam Małysz był gwiazdą wczorajszego konkursu skoków narciarskich Letniej Grand Prix w Predazzo. Oddając skoki na odległość 134,0 i 129,5 m uzyskał łączną notę 274,8 pkt., odnosząc tym samym czwarte zwycięstwo w rozegranych do tej pory zawodach.
Na narty bez zielonej karty, ale z zielonym kółkiem
2004.04.28
Zmienią się zasady kontroli obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, ponieważ od obywateli Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Szwajcarii oraz Chorwacji w czasie przekraczania granicy państwowej nie będzie wymagane okazywanie obowiązkowego ubezpieczenia.
Weekend majowy w Karpaczu
2004.04.28
Nadchodzący długi weekend obfitować będzie w moc atrakcji dla odwiedzających i wypoczywających w Karpaczu. Jak co roku do Karpacza zawitają turyści, chcący przy wiosennej pogodzie spędzić kilka dni w górach. Po spacerach i wycieczkach po Karkonoszach, będzie można wziąć udział w organizowanych 1 i 2 maja festynach.
Montrail zatrudnia Bruno De Muynck`a
2004.04.27
Montrail ogłosił dzisiaj iż zatrudnił Bruno De Muynck’a jako pierwszego europejskiego managera sprzedaży z efektem natychmiastowym. De Muynck, który będzie stacjonował w Antwerpii, Belgia, odegra główną rolę w rozwoju Montrail, penetracji kluczowych rynków i koordynowania wysiłków marketingowych. Od 1999, De Muynck, belgijczyk znany ze swojego imienia, pracował dla Five Ten Europe jako manager sprzedaży, przez ostatnie dwa lata, jako główny manager.
Trzeci sklep firmowy adidasa w USA
2004.04.27
Poza Miami i Nowym Yorkiem, pojawia się trzeci w Stanach firmowy sklep. Otwarty on został w Bostonie ostatniego tygodnia. Sklep jest zlokalizowany na Boston’s Harvard Square i oferuje kolekcje adidasa na wiosnę/lato 2004. Sklep ma 4700 stóp kwadratowych powierzchni.
poprzednie13 - 20 z 20następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020